Odkazy

verze pro tisk

Značkové kuchyňské linky: 3 důvody, proč se vyplatí objednání přímo u výrobce

28. červenec 2014

Kuchyňská linka je nejdůležitějším vybavením kuchyně. Proto je potřeba, pouštíte-li se do zařizování nebo rekonstrukce místnosti, myslet na to, aby byla dostatečně kvalitní. To znamená, že musí být vyrobena ideálně na míru tak, aby perfektně zapadla do daného prostoru. Dále se nesmí opomenout také volba patřičných materiálů. Tyto a další důvody ukazují, že nejlepším řešením je nákup značkové kuchyňské linky od renomovaného výrobce.

1. Kvalita materiálů

Pokud si do kuchyně pořídíte značkovou linku, jež bude vyrobena přímo na míru, máte takřka jistotu, že ji výrobce zhotoví z kvalitních materiálů. Vy sami si je přitom můžete vybrat, a to dle vašeho vkusu i finančních možností.

2. Ergonomie

Při objednání kuchyňské linky na míru u značkového výrobce máte výhodu v tom, že budou brány v potaz konkrétní rozměry vaší kuchyně, respektive prostoru, v němž linka bude stát.

Sériově vyráběné linky jsou mnohdy nepraktické v tom, že nemají přesně takové rozměry, jaké byste potřebovali. Důležitou roli hraje i ergonomie. Při objednání linky na míru je totiž možné si navolit, jak budou situovány jednotlivé části linky, tedy kde například bude dřez, varná zóna nebo přípravná zóna, kde se provádí úprava potravin před vařením.

3. Design

Už jsem naznačil, že u kuchyně na míru máte možnost si zvolit materiály. Ale také například systém úchytů zásuvek, jejich rozmístění apod. Celkový design linky je tak vytvořen přesně dle vašich představ.

A pokud si s plánováním kuchyňské linky, případně zaměřením prostoru nevíte rady, pak vás kvalitní výrobce a jeho zaměstnanci rádi pomohou. Značkové kuchyně na míru jsou vytvářeny ve spolupráci se zkušenými designéry, návrháři a architekty.

Pokud máte zájem o značkové kuchyně na míru, pak doporučuji navštívit stránky http://www.sykora.eu/kontakty, kde najdete informace o síti společnosti Kuchyně Sykora. Tato společnost patří mezi osvědčené výrobce kuchyňských linek, které splňují nejpřísnější kritéria z hlediska kvality materiálů, výrobních postupů i designu.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!