Odkazy

verze pro tisk

Změna dodavatele plynu

10. květen 2011

Pokud v kuchyni používáme plynový sporák, spotřeba této energie měsíčně rapidně vzrůstá. Spolu s tím pak samozřejmě roste cena plynu, kterou musíme pravidelně platit za faktury. Plyn je dnes až o desítky procent dražší, nežli tomu bylo před několika lety a je potřeba se připravit na to, že cena plynu za m3 půjde i v následujících letech více či méně strmě nahoru.

V každém regionu působí několik dodavatelů plynu

Dodavatelé plynu často spoléhají na nevědomost svých zákazníků, kteří si myslí, že jejich současný dodavatel má na trhu dominantní postavení a nelze jej jednoduše vyměnit za jiné dodavatele plynu. Opak je však pravdou, v každém regionu působí hned několik společností, které dodávky plynu zajišťují. Je tak dobré si zjistit, zda za plyn neplatíme zbytečně velké sumy a zda by se nám nevyplatilo využít služby jiného dodavatele plynu.

Jak změnit dodavatele plynu

Srovnání cen plynu jednotlivých dodavatelů je možné provést jednoduše například na internetovém portálu ušetřeno.cz. Během několika minut si zjistíte, zda cena plynu, kterou dnes platíte, není přemrštěná a zda se nenajde jiný dodavatel, který by Vám plyn mohl dodávat levněji. Pokud ano, pak je možné přímo na tomto portále vyplnit smlouvu, která Vám bude zaslána emailem a máte vyhráno, neboť od té chvíle bude plyn do Vaší domácnosti dodáván levněji jinou společností a Vy tak ušetříte stovky, ne-li tisíce korun měsíčně. Už nebude tak nutné šetřit v kuchyni s plynem při každém vaření

Poradci a provozovatelé internetového portálu ušetřeno.cz Vám kromě těchto služeb, které jsou zdarma, mohou dále poradit ohledně situace na trhu s plynem a vyřešit další obtíže, které jsou s dodávkou plynu a změnou dodavatele spojeny.

Dobrá služba, která pomůže ušetřit stokoruny měsíčně

Porovnání cen plynu je určitě dobrou službou. Zdarma si zjistíte, jak drahý plyn ve skutečnosti dodavatelé plynu ve Vašem regionu nabízejí a zda právě Váš současný nevyužívá Vaší nevědomosti o tom, že je možné i dodavatele plynu lehce změnit.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!