Odkazy

verze pro tisk

Zařizujeme si kuchyni svých snů: Vybírejte u profesionálů

30. březen 2011

Při řešení interiéru se nesmí zapomenout na kvalitní a komfortní zařízení kuchyně. Je třeba si před samotnou instalací jednotlivých částí kuchyně dobře promyslet, co by v kuchyni nemělo chybět, zvážit barevné provedení stěn kuchyně v kombinaci s jednotlivými přístroji a nábytkem a také zvolit vhodný materiál, z něhož bude vyrobena kuchyňská linka, jídelní stůl se židlemi a ostatní komponenty místnosti.

Kuchyňští designéři

Při zpracování návrhu toho, jak by měla naše kuchyně vypadat, je dobré se obrátit na specialisty, kteří mají co dočinění s tvorbou interiérů a jejich designem. Kuchyňští designéři se mohou významně podílet jak na samotném návrhu kuchyně, tak i na její realizaci.

Fotogalerie kuchyní pro inspiraci

Pro inspiraci, jak by měla Vaše kuchyně být zařízena, je možné využít nezávislý internetový portál Kuchyně snů. Zde mimo jiné naleznete sekci fotogalerie kuchyní, v níž si můžete prohlédnout některé již realizované návrhy kuchyní, které byly vytvořeny předními českými kuchyňskými návrháři a designery. Přestože design kuchyně v moderních domech je vždy závislý na velikosti a tvaru prostoru, dá se podle této fotogalerie dobře odhadovat, jak by mohla do Vaší kuchyně zapadnout ta či ona kuchyňská linka, či zda bude například lepší zvolit namísto klasického jídelního stolu spíše jen kuchyňský bar.

Přední výrobci kuchyňského zařízení

Kuchyně snů Vám kromě fotogalerie a mnoha zajímavých postřehů důležitých pro zařizování kuchyně přináší také seznam a nabídky jednotlivých výrobců kuchyní.

Mezi přední výrobce kuchyní se v ČR řadí zejména

kuchyně Hanák, kuchyně Oresi, kuchyně Sykora a také kuchyně Ikea. Všichni tito výrobci upřednostňují moderní design a dávajísi záležet na vysoké funkčnosti kuchyně a maximálním využití prostoru celé místnosti při zachování dostatečného manipulačního prostoru pro osobu, která zde bude vařit.

Kuchyně na míru

Kuchyně na míru jsou vždy lepším řešením nežli fádní, univerzální zařízení. Pokud si totiž necháte udělat kuchyni přímo na míru, budou všechny komponenty precizně uspořádány v místnosti tak, že zde bude minimum tzv. hluchých míst.

Poraďte se při sestavování kuchyně na míru s odborníky a nechte se inspirovat nezávislým internetovým portálem Kuchyně snů.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!