Odkazy

verze pro tisk

Zajištění cateringu na oslavy, rauty a večírky

28. červen 2011

Při pořádání oslav, kulturních akcí, rautů, recepcí či různých večírků je potřeba zajistit kvalitní občerstvení, díky němuž se hosté na akci nebudou trápit hladem a žízní. Kdo občas chodí na nějaké rauty a podobné akce, jistě dobře ví, jak trapnou záležitostí je moment, kdy rautové stoly zejí prázdnotou a všichni hosté jen marně vyhlížejí, kde by si mohli dát něco dobrého k zakousnutí či zapili jídlo dobrým nápojem.

Pohodlné zajištění občerstvení na rautech či oslavách

Všem těmto potížím může pořadatel akce předejít tím, že si najme společnost, která se o catering postará. Cateringové služby jsou velmi pohodlným a jednoduchým způsobem, jak zajistit občerstvení během večírků, oslav, rautů a dalších příležitostných i pravidelných akcí, na nichž se scházejí příbuzní či například obchodní partneři.

Catering Vyšehrad 2000

Catering provozuje kupříkladu společnost Catering Vyšehrad 2000, která má s touto formou činnosti již bohaté zkušenosti a nabízí tak služby prvotřídní kvality. Dokáže zorganizovat jakýkoliv večírek, recepci, raut nebo oslavy. Zajišťuje kompletní catering pro malé i velké akce, je schopna také naplánovat a uskutečnit doprovodné programy. Předností každé cateringové společnosti by měla být především hygiena, respektive její přísné dodržování. To je u společnosti Catering Vyšehrad 2000 naprostou samozřejmostí.

Společenské akce do 2.000 osob je schopna tato firmy zajistit pomocí vlastního vybavení. Po konzultaci s klienty detailně rozvrhne a upraví jednotlivé části cateringu tak, aby byl zákazník maximálně spokojený.

Kromě cateringu je možné zajistit i příslušné prostory pro akci

Akci je však také třeba někde uskutečnit, a to pokud možno v dostatečně reprezentativních a vhodných prostorech. Společnost Catering Vyšehrad 2000 nabízí zajištění vhodných prostor pro všechny akce, problémem není ani zajištění například historických prostor či naopak cateringu pod širým nebem.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

5wT3bB5oP

sobota, 18. březen 2017
13:56

November 12, 2011 This is a welcome change. I had reduced my activity on FB gradually – first after it removed the option to not show my likes and comments in the “Most Ree2tnRc1; posts, and then when it introduced ticker without any mechanism to control what I share with the world there.


posted by: 5wT3bB5oP (ovmwxyqs9(a)outlook.com) [Odpovědět]