Odkazy

verze pro tisk

Začíná sezona grilování

30. květen 2012

Je těsně před začátkem léta. Čas, kdy se budeme opalovat na zahradě a koupat se v bazénu, se tak neúprosně blíží. Jistě se na tuto dobu drtivá většina z vás náramně těší. K letnímu času jistě patří i grilování.

Grilování je velmi oblíbené

Grilování je v našich končinách v posledních letech velmi populární, a to i díky různým televizím pořadům, které se tomuto způsobu přípravy pokrmů detailně věnují. Grily tak dnes mají skoro všichni majitelé rodinných domů, chat či chalup.

Grilování je i společenskou událostí

Gril, to není jen věc, na níž se dá připravit chutné jídlo. U grilu se v létě scházejí celé rodiny, přátele a známí. Při společném grilování se tak dá zažít mnoho zábavy. A onou pověstnou třešinkou na dortu jsou právě labužnické hody. Grilování není vůbec složitým kumštem, je jen potřeba dodržovat základní pravidla a výsledek pak stojí za to. Kdo nemá rád maso, které je pro grilování jako stvořené, ten si může na gril dát třeba zeleninu. Grilování se zkrátka meze nekladou.

Druhy grilů

Zahradní grily se dnes dají pořídit v mnoha variantách. Kromě malých grilů, které se dají použít i na malé terásce, si můžeme pořídit robustní grily, které se hodí zejména pro větší společenské akce. Kromě toho existují i miniaturní cestovní grily, které si s sebou můžeme vzít z domova třeba na chatu či na dovolenou. Gril tak s námi může být prakticky celé léto a určitě se pro něj najde čas i v pěkných jarních či podzimních dnech. Podle toho, kde gril používáte, lze zvolit buď elektrický, plynový či některé další typy grilů.

Pakliže ještě nemáte vlastní zahradní gril, pak neváhejte. Sezona grilování právě začíná!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!