Odkazy

verze pro tisk

Vytvoření kuchyně na míru: Základní postup

19. duben 2013

Stále větší počet majitelů domácností si chce vytvořit interiér místností přesně na míru. To platí také o prostoru kuchyně. Právě kuchyně na míru jsou nejžádanějšími zakázkami, které specializované firmy realizují.

Zaměření kuchyně

Realizace kuchyně na míru se provádí v několika krocích. V první řadě je potřeba přesně zaměřit prostor, v němž se bude nová kuchyňská linka a další nábytek umisťovat. Vzhledem k tomu, že kuchyně na míru jsou realizovány tak, aby byl maximálně efektivně využit celý prostor místnosti, je zaměření místnosti velmi podstatnou a důležitou záležitostí. Už samotné zaměření by měla provést firma, která kuchyň realizuje.

Rozvody

Druhou, neméně podstatnou součástí, je při tvorbě kuchyně na míru správné rozvržení rozvodů. Před umístěním jednotlivých zařízení, kuchyňské linky a spotřebičů je nutné udělat kompletní rozvody elektřiny, vody a plynu. V momentě, kdy by tyto úkony nebyly hotovy, mohlo by dojít ke značnému narušení realizace.

Navržení a rozmístění nábytku

V další fázi, kdy jsou již hotovy rozvody, lze přistoupit k samotnému rozvržení kuchyňského nábytku. Zde se velmi aktivně zapojí majitel, neboť si zvolí typ spotřebičů, kuchyňské linky a spotřebičů, které chce ve své kuchyni mít k dispozici. Navolí si také vhodné materiály. Vše je opět vhodné konzultovat přímo s architektem a firmou, jež realizaci kuchyně na míru provádí.

Materiálů je dnes takřka nepřeberné množství. Jen v případě kuchyňské linky lze zvolit například pracovní desku z klasických materiálů, jakými jsou laminát či plast. Moderní pracovní desky v kuchyni však využívají i kvalitnější materiály- různé druhy kamene a jejich imitací a další.

Kuchyně INFINI

Kuchyně na míru realizuje společnost INIFNI. Kuchyně INFINI jsou špičkově provedené, s vysoce kvalitními parametry. Firma realizuje kuchyně na míru všech velikostí, tvarů a rozměrů. O tom, jak může vaše nová kuchyně vypadat, se můžete sami přesvědčit, stačí na webových stránkách společnosti navštívit sekci Kuchyně fotogalerie.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Oy8Anhon

sobota, 18. březen 2017
14:30

and done there are only two things you can do with a business.1. Sell it.2. Close itI hope these few words have given you a view to build on.Ask, Belove, Receive,Timothy Michael RitpcEnerekreneur of the Year and Florida Business Person of the Year


posted by: Oy8Anhon (8suar26yg(a)outlook.com) [Odpovědět]