Odkazy

verze pro tisk

Výstava moderní gastronomie v ČEZ Aréně Pardubice

2. srpen 2011

Tisková zpráva

Ve dnech 24.- 26.9.2011 se v moderní multifunkční ČEZ Aréně v Pardubicích uskuteční největší východočeská potravinářská a gastronomická výstava Moderní gastronomie. Jedná se o výstavu, kterou loni zhlédlo více jak 15 tisíc návštěvníků.

Pro koho je akce určena

Pořadatelem výstavy Moderní gastronomie je Městský rozvojový fond Pardubice a.s. Výstava slouží k prezentaci hotelů, restaurací, penzionů, kaváren, cukráren, vinoték, dále pak k představení cateringových společností. Akce je zároveň určena právě pro majitele nejen těchto podniků, ale také například pro vedoucí školních jídelen a veřejného stravování, maloobchodů, nemocnic, vojenských útvarů a dalších. Výstava je samozřejmě přístupná také širší laické veřejnosti.

Bohatý doprovodný program

Pro všechny účastníky výstavy Moderní gastronomie je připraven bohatý doprovodný program, v němž nebudou chybět třeba barmanská a barystická show či vaření kuchařských mistrů. Součástí akce jsou rovněž ukázky nejnovějších zařízení pro profesionální kuchyně, ochutnávky mnoha druhů potravin, degustace vín a další.

Pro vystavovatele připravil organizátor akce skvělé ceny, navíc se mohou těšit zdarma na společenský večer s rautem, pozvánky a letáky pro obchodní partnery. Všem vystavovatelům bude umožněno parkování přímo u ČEZ Arény Pardubice.

Kontakt pro zájemce

Zájemci o účast na výstavě Moderní gastronomie mohou kontaktovat Městský rozvojový fond Pardubice, případně se hlásit u paní Fikejsové na telefonním čísle 724 791 404. Akce je mimo jiné skvělou příležitostí pro vystavovatele, jak navázat nové obchodní kontakty.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!