Odkazy

verze pro tisk

Vysavače Kobold zbaví domácnost veškerých nečistot na podlaze

25. červenec 2011

Na zemi v kuchyni se shromažďuje nepořádek a špína snad nejvíce ze všech místností v domě. Je potřeba ji tak často vytírat a vysávat. Na vysávání si rozhodně pořiďme kvalitní vysavač, který odstraní co nejvíce nečistot.

Zvolit můžeme například vysavač Kobold od firmy Vorwerk. Chytré vysavače Kobold jsou moderními přístroji, které si hravě poradí i s nejmenšími prachovými částicemi, které se na podlaze nacházejí. Po jejich použití je tak podlaha úplně jako nová.

Využití moderní filtrační technologie

Vysavače Kobold využívají moderních filtračních technologií, které jsou obsaženy ve filtračních sáčcích. Do vysavače Kobold je nutné použít vždy originální sáček, jen tak je totiž zajištěna maximální efektivita při úklidu a nedochází je snižování výkonnosti přístroje.

Dárek zdarma při nákupu balíčků spotřebního materiálu Vorwerk

Chytré vysavače Kobold, filtrační sáčky a další příslušenství k vysavačům od firmy Vorwerk lze pořídit přes e-shop společnosti. V rámci letní akce máte také možnost si pořídit balíčky spotřebního materiálu obsahující čistící prostředek Vorwerk Kobosan acive za nižší cenu, nežli je běžné. Při pořízení zvýhodněného balíčku spotřebního materiálu pro vysavače Kobold navíc obdržíte zcela zdarma sadu vakuových pytlů, do nichž je možné uschovat oděvy, prádlo apod., čímž ušetříte skladovací prostory v bytě.

Vysavače Kobold využívá 25% českých domácností

Chytré vysavače Kobold od Vorwerk jsou vynikajícím pomocníkem do každé domácnosti. Již dnes se používají tyto vysavače v každé čtvrté domácnosti v České republice. Potřebujete-li nový vysavač, pak zvolte vysavač Kobold od společnosti Vorwerk.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!