Odkazy

verze pro tisk

TZ: Jídelní kouty 100x jinak

23. květen 2013

Každá kuchyň je jiná. V některých se přemýšlí, jak na minimum prostoru vměstnat kuchyňskou linku a spotřebiče, aby zároveň zbylo dostatek prostoru pro stůl a židle, jiné kuchyně naopak nabízejí dostatek prostoru. Jaký jídelní kout si pořídit, aby se dokonale přizpůsobil rozměrům a stávajícímu vzhledu kuchyně? Jednoduché řešení nabízí jídelní sety z řady Kréta od české společnosti Iktus. Vyrábějí se ve třech velikostech, aby co nejlépe odpovídaly vašim potřebám.

Jídelní sety Kréta se díky možnosti pořídit je v několika rozměrech dokonale přizpůsobí vaší domácnosti.

Skládají se z rohové lavice, kterou lze rozdělit na dva stejné díly, stolu a dvou židlí. Zakoupit si však můžete i jednotlivé kusy nábytku samostatně. Nejmenší varianta jednoho dílu lavice o rozměru 125x 40 cm je ideální volbou do malých kuchyní, kde není místa nazbyt.

Druhou část můžete použít například v předsíni. Řada Kréta však nabízí i větší rohovou lavici s rozměry 140x 180 cm, která vám umožní usadit dalších pár hostů navíc.

V prostorné kuchyni, kde pravidelně stoluje více lidí, oceníte největší typ rohové lavice o velikosti 155x 195cm. I volba velikosti stolu závisí jen na vašich představách. Pořídit si je můžete v rozměrech 70x100/110 cm, 80x120 cm nebo 85x 130 cm. K dispozici jsou buď v klasické podobě nebo jako v rozkládací, kdy je lze po rozložení prodloužit o 40 cm.

Jídelní sety Kréta nabízí variabilitu i v designu. Záleží tudíž zcela na vás, jestli si zvolíte celočalouněnou lavici a židle nebo sáhnete po variante částečně čalouněné anebo celodřevěné.

Jídelní nábytek Kréta od společnosti Iktus můžete mezi sebou libovolně kombinovat dokud nebude poskládaný podle vašich představ. Omezovat se nemusíte ani v dekoru dřeva a barvě čalounění.

Kréta nabízí výběr z 11 dekorů dřeva od klasického buku až po čistě bílý design. Pestrou nabídku máte také v barvách a vzoru čalouněných látek. Díky vysoké variabilitě se tak souprava Kréta dokonale přizpůsobí potřebám vaší domácnosti.

Tisková zpráva Botticelli s.r.o.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!