Odkazy

verze pro tisk

TZ: Hotpoint představuje dřezy a baterie. Poprvé na českém a slovenském trhu

19. únor 2013

Značka Hotpoint patřící do portfolia společnosti Indesit Company představuje novinku ve svém sortimentu na českém a slovenském trhu – KUCHYŇSKÉ DŘEZY A VODOVODNÍ BATERIE. Nové dřezy a baterie Hotpoint jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů odolných proti extrémním teplotám, korozi, usazování nečistot a poškrábání se zajištěním maximální antibakteriální ochrany. Co však uživatelé ocení nejvíce je dokonalé estetické sladění dřezů s varnými deskami Hotpoint, a to až do takových detailů, jako je například na milimetr stejný boční rozměr. Jako jedna z mála značek tak Hotpoint nabízí komplexní spektrum výrobků do kuchyně – nejen spotřebiče, ale také dřezy a vodovodní baterie stejných designových řad pro čistý vzhled každé kuchyně.

„Abychom uspokojili všechny požadavky našich zákazníků na zařízení domácnosti a zajistili kompletní řešení pro kuchyně, rozšířili jsme náš sortiment o prvotřídní dřezy a vodovodní baterie. Stejně jako varné desky Hotpoint i naše dřezy nabízíme ve třech designových řadách – Luce, Newstyle a Newstyle Base. Kompletní nabídka obsahuje dřezy nerezové i kompozitové, v různých barevných provedeních a rozměrech, doplněné o široký výběr stylových vodovodních baterií a praktického příslušenství,“ uvedl Jan Šach, generální ředitel společnosti Indesit Company Česká.

Dřezy Hotpoint byly navrženy tak, aby maximálně ladily s varnými deskami Hotpoint dle zmiňovaných designových řad. Dřezy a varné desky mají stejný rozměr i vzhled okrajů, stejnou výšku nad deskou kuchyňské linky, linky odkapávačů dřezů jsou sladěny s podpěrami hrnců u varné desky, v designové řadě Luce jsou navíc misky dřezů dle posledních trendů dokonale hranaté v úhlu 90° a to díky precizní ruční výrobě. Zkoordinovat můžete i materiály a barevné provedení.

KOMPOZITOVÉ DŘEZY HOTPOINT jsou špičkou v kvalitě použitého granitu. Prvotřídní materiály DIAMOND®+ a DIAMOND®CLEAN pro dřezy řady Luce a Newstyle se skládají až z 85 % z křemenez 15 % z akrylového pojiva, na rozdíl od běžných dřezů, kde je poměr křemene pouze mezi 30-60 %. Ten zajišťuje nejen robustnost a pevnost dřezu, ale i výjimečnou intenzitu a stabilitu barev. Navíc jsou vysoce odolné proti poškrábání a teplotám až do 200°C, zabraňují usazování nečistot, snadno se udržují a disponují antibakteriální ochranou (šíření bakterií je omezeno až o 95 %).

NEREZOVÉ DŘEZY HOTPOINT jsou vyrobeny z kvalitního nerezu AISI 304 18/10, který je odolný proti poškrábání a nárazům a vyniká pevností a leskem. Materiál použitý na dřezy Hotpoint má navíc vysokou ochranu proti reznutí, díky tzv. “pasivnímu filmu”. Jedná se o vrstvu tvořenou pouze několika atomy sloučeniny kyslíku a chromu na povrchu dřezu. Když je tato vrstva narušena (například poškrábáním), ihned se při kontaktu s kyslíkem obsaženým ve vzduchu sama zacelí a perfektně tak chrání proti korozi.

Nabídka dřezů je doplněna o vysoce kvalitní, stylové vodovodní baterie a praktické příslušenství (prkénka, odkapávací koše, nerezová odkapávací sítka, posuvné desky na přípravu jídel).

Navíc Hotpoint nabízí záruku 10 let na výrobní vady kompozitových dřezů (s výjimkou komponentů), záruku 50 let v případě nerezových dřezů a 5letou záruku na vodovodní baterie.

DŘEZY A VODOVODNÍ BATERIE HOTPOINT BUDOU K DOSTÁNÍ U VYBRANÝCH PRODEJCŮ SPOTŘEBIČŮ HOTPOINT V PRŮBĚHU BŘEZNA 2013.

Tisková zpráva Indesit Company Česká s.r.o.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!