Odkazy

verze pro tisk

Srovnání cen plynu může vést až ke změně dodavatele

31. srpen 2011

Pakliže používáme plynový sporák a navíc také pomocí plynu vytápíme celý dům či byt, pak nás určitě nepřekvapí, že za energie musíme platit celkem vysoké sumy. Složenky za plyn tak mohou být dost výraznou položkou, která odebírá peníze z rodinného rozpočtu.

Konkurence na trhu s plynem je pro zákazníky dobrá

Dodavatelé plynu, kteří fungují v rámci České republiky, si dnes naštěstí začínají lehce konkurovat, což má za následek to, že ceny plynu neroste tak prudce. Každý majitel domu či bytu si navíc může zcela dobrovolně zvolit, jakého dodavatele plynu si „pustí do domu“. Někteří dodavatelé plynu totiž nabízejí výrazně nižší ceny než jejich konkurence. Je jen potřeba přesně vědět, jací dodavatelé plynu v našem regionu působí a za jakých podmínek je možné k nim přestoupit. Papírování a změna dodavatele plynu není až tak složitou záležitostí, jak se někomu může zdát. V první řadě je především potřeba di provést jednoduché porovnání cen plynu, a to třeba na internetovém portále dodavateleplynu.cz.

Přehled dodavatelů plynu

Dodavatelů plynu je v ČR dostatek. Někteří z nich, jako například Rwe plyn, Bohemia Energy či ČEZ, jsou již zaběhlými společnostmi, jiní se zde teprve rozhlížejí a hledají si ke svým zákazníkům cestu. V každém případě je dobře, že nemusíme být odkázáni jen na jednoho dodavatele plynu, který by uměle držel ceny této energie nahoře. Konkurence i v tomto prostředí je velmi zdravá. Přehled dodavatelů plynu rovněž najdete na zmíněném webu.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Aleš Žižlavský

úterý, 17. leden 2012
16:11

Chcete změnit dodavatele plynu.Všechny nabídky vás dovedou k E-on.Trochu podezřelé


posted by: Aleš Žižlavský (azizlavsky(a)seznam.cz) [Odpovědět]