Odkazy

verze pro tisk

Soutěž o skvělé grily Weber

11. červenec 2011

V posledních letech i Češi přišli na kouzlo, které v sobě obnáší grilování. Jedná se o přípravu jídel, kterou lze uskutečňovat během letních měsíců. Grilování se stalo populárním mimo jiné i díky tomu, že se mu dostává značné popularity v televizi. Vždyť jen pořad Šéf na grilu, který uvádí známý kuchař Zdeněk Pohlreich, je dnes jedním z nejsledovanějších kulinářských pořadů na televizní obrazovce.

Grilujte na stejném grilu jako Zdeněk Pohlreich

Možná se ptáte, na jakých grilech dokáže Zdeněk Pohlreich vytvořit tak skvostná díla. Jedná se o grily Weber, s nimiž má dobrou zkušenost mnoho profesionálních kuchařů, ale i amatérských kutilů, kteří rádi připravují zdravé a hlavně chutné pokrmy na grilu. Grily Weber jsou konstruovány tak, aby grilování na nich bylo co nejjednodušší a zároveň nejkvalitnější.

Soutěž o jedinečné grily Weber

Máte-li doma starý gril, který již dosluhuje, je na čase si pořídit gril nový. Otázkou je, kolik za něj zaplatit. Nové grily mohou vyjít na docela velké peníze. Pokud však chcete získat nový moderní gril, pak máte možnost jej vyhrát zcela zdarma. Na facebooku totiž běží speciální soutěž o gril, díky níž můžete získat grily Weber a další hodnotné ceny jen za to, že přidáte svoji fotografii z grilování a zároveň tuto Vaši fotografii ocení nejvíce lidí.

Kdo miluje grilování, jistě ví, že kvalitní pokrmy na grilu se dají udělat jen na pořádném grilu. Grily Weber jsou mezi profíky velice populární.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

OgOGRh68EJ

sobota, 18. březen 2017
15:50

Your website has to be the elorctenic Swiss army knife for this topic.


posted by: OgOGRh68EJ (rzuqpcsn8(a)outlook.com) [Odpovědět]