Odkazy

verze pro tisk

Ruční nářadí pro drobné i větší domácí opravy

20. říjen 2013

Pro drobné opravy v domácnosti je zapotřebí mít po ruce kvalitní ruční nářadí. Jedině tak si budete moci opravy provést sami, aniž byste museli platit za profesionální opraváře. Kvůli drobnostem přeci není nutné si hned zvát odborníky. Pokud jste alespoň trochu zruční a máte k dispozici vhodné ruční nářadí, zvládnete to bez cizí pomoci.

Jak poznat kvalitu ručního nářadí

Co je to vlastně kvalitní ruční nářadí? Je to takové, u něhož se můžete spolehnout, že se hned neporouchá. Musí být vyrobeno z dostatečně odolných materiálů, mít správné rozměry a také musí být dostatečně ergonomické, aby vám v ruce dobře drželo a manipulace s ním byla lehkou záležitostí.

Značkové ruční nářadí z eshopu d-a-t.cz

Při výběru ručního nářadí doporučuji navštívit internetový obchod d-a-t.cz. Ten se specializuje na prodej špičkového nářadí od významných výrobců. V jeho nabídce tak naleznete například ruční nářadí WITTE. Jedná se o šroubové nářadí, jež je vyrobeno z té nejkvalitnější oceli a umělé hmoty.

Je ideálním prostředkem k přesnosti práce. Hodí se tudíž nejen pro domácí kutily a drobné opravy, ale pomůže při práci i profesionálům, kteří ruční nářadí potřebují ke své každodenní činnosti.

E-shop d-a-t.cz prodává také nářadí dalších značek – mimo jiné jsou to KNIPEX a BONDHUS. Špičkovou záležitostí jsou zejména kleště KNIPEX od německého výrobce. Vyrábí všechny známé varianty kleští – od nejčastěji používaných štípacích až po lisovací či armovací kleště.

Značka BONDHUS se pak zaměřuje na hexagonální nářadí s kulovým zakončením, které je vyráběno z vysoce odolné oceli.

Dlouhé záruční lhůty

V nabídce internetového obchodu d-a-t.cz najdete desítky až stovky variant produktů. Na zmíněné ruční nářadí jsou přitom v mnoha případech poskytovány delší záruční lhůty, než je běžné pro tento druh produktů.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

zMSqMcZobp

sobota, 18. březen 2017
15:52

What I find so intseerting is you could never find this anywhere else.


posted by: zMSqMcZobp (h4f3u03pp2m(a)outlook.com) [Odpovědět]