Odkazy

verze pro tisk

Rekonstrukce kuchyně? Důležitá je kvalitní příprava

24. květen 2013

Chystáte se rekonstruovat kuchyni ve své domácnosti a obáváte se, jak celá akce dopadne? Obavy nejsou na místě, i kompletní rekonstrukce kuchyně může zabrat jen pár dní. Je ale nutné se na ni pořádně připravit.

Výběr vhodné stavební firmy

Ve chvíli, kdy se rozhodnete rekonstruovat prostor kuchyně, je podstatné si nejprve celou akci dobře naplánovat. Především je třeba zvolit spolehlivou firmu, která má s tímto typem činnosti dostatek zkušeností.

Dobré je si o dané firmě zjistit reference, zda s ní byli předchozí zákazníci spojeni či nikoliv, jak rychle práce provádí a samozřejmě také to, kolik si za rekonstrukci kuchyně účtuje.

Zaměření kuchyně

Firma, kterou si vyberete, by měla brát zřetel na to, jak prostor kuchyně vypadá. Před započetím samotných rekonstrukčních prací je tak nezbytné zaměřit daný prostor, zvážit dispozice kuchyně a celou přestavbu naplánovat, ideálně ve spolupráci s nějakým bytovým architektem. Konzultací s architektem předejdete tomu, že výsledek rekonstrukce nebude takový, jaký jste si vysnili.

Výběr spotřebičů a nábytku

Teprve poté, co je místnost zaměřena, je vytvořen grafický návrh. Následně si vyberete nové spotřebiče a vybavení do kuchyně, zejména kuchyňskou linku a další podstatné komponenty, které v kuchyni nesmějí chybět. Až poté může dojít k samotné přestavbě.

Firma během rekonstrukce nejen odstraní starý nábytek, je doporučováno také renovovat inženýrské sítě, povrchy podlah a stěn.

Rekonstrukce bytů Praha

Kvalitní služby v této oblasti nabízí firma Vstavby.cz. Ta provádí především rekonstrukce bytů v Praze, nicméně pozvat si ji mohou i ti z vás, kteří mají nemovitost mimo území hlavního města.

Rekonstrukci kuchyní a dalších částí bytů firma provádí s maximální efektivitou, tedy dostatečně rychle tak, aby celý proces přestavby trval co nejkratší dobu a vy jste tak mohli prostor domácnosti začít opět plně využívatt co nejdříve.

Před započetím prací vám firma přesně vypočte cenu, provede příslušný návrh. Ke každému klientovi přistupuje tak, aby by s výsledkem prací plně spokojen.

Komerční sdělení

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!