Odkazy

verze pro tisk

Prodej komerčních nemovitostí: Spolupráce s commercial specialisty

18. říjen 2013

Prodej a nákup komerčních nemovitostí je poměrně náročnou záležitostí. Firmy, které se „zbavují“ svého majetku, navíc tímto nechtějí ztrácet čas. Zdlouhavému vyřizování všech nezbytných náležitostí, včetně shánění vhodného kupce, je mnohdy daleko lepší nechat odborníkům, kteří vše zajistí a zprostředkují.

RE/MAX COMMERCIAL Group

V tuzemsku již několik let působí společnost RE/MAX COMMERCIAL Group. Tato celosvětově úspěšná firma, která působí již ve více 40 zemích po celém světě, zajišťuje účastníkům komerčního trhu několik zásadních služeb, jež jim zpříjemní prodej komerčních nemovitostí.

Jedná se zejména o zprostředkovatelské služby ve chvíli, kdy potřebujete prodat svoje komerční nemovitosti. Na základě kontaktování firma zajistí veškeré náležitosti, které jsou s tímto úkonem spojeny a zákony vyžadovány. Dále pak firma nabízí zprostředkovatelské služby pro investory, kteří mají naopak zájem koupit komerční nemovitosti.

Společnost RE/MAX COMMERCIAL Group se zaměřuje hlavně na malé a středně velké podnikatelské subjekty. Zajišťuje i veškeré doprovodné činnosti, které se přímo či nepřímo dotýkají prodeje komerčních nemovitostí.

Díky spolupráci s commercial specialisty snadněji najdete kupce při prodeji vaší nemovitosti

Komerční nemovitosti jsou v současné době na trhu poměrně hojně zastoupeny. I kvůli tomu je často složité najít vhodného zájemce o konkrétní komerční nemovitosti. V případě, že však spojíte své služby se světovou špičkou, kterou představuje právě RE/MAX COMMERCIAL Group, bude šance na úspěšný prodej komerčních nemovitostí mnohem vyšší.

Firma spolupracuje se zkušenými odborně vyškolenými commercial specialisty, kteří se v oboru dobře orientují, a to na regionální i celorepublikové úrovni.

Více informací o společnosti RE/MAX COMMERCIAL Group a jejích službách najdete na webových stránkách remax-commercial.cz. Zde najdete také možnost zaslat nezávaznou nabídku na prodej své komerční nemovitosti, případně kontakty na jednotlivé obchodní zástupce.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!