Odkazy

verze pro tisk

Prodej a pronájem bytů v Praze: Aktuální nabídky jsou k dispozici online

12. listopad 2014

Pakliže hledáte nové bydlení v Praze, zapomeňte na složité obíhávání poboček realitních kanceláří. Stačí, když se podíváte na portál, který se specializuje na prodej a pronájem bytů v Praze. Nabídne vám ucelený přehled.

Hledání bytu online usnadňuje možnost třídění různých kritérií

Bohatou škálu nemovitostí na prodej či k pronájmu v hlavním městě vám přináší internetový portál společnosti Home Sweet Home, který naleznete na www.homesweetome.cz. Disponuje všemi výhodami, které zadávají důvod k využívání online realitních webů. Jednotlivé nabídky si můžete roztřídit dle různých kritérií. Kromě velikosti bytu to může být kupříkladu také poloha. Pakliže tak máte zájem například pouze o byty na prodej na Starém městě, stačí zvolit příslušnou sekci a během pár vteřin se vám na monitoru zobrazí kompletní nabídka v této části města.

Na webu získáte dostatek informací o nabízených nemovitostech

Online prohlídka volných bytů k pronájmu a prodeji je výhodná i v tom, že na jednom místě získáte o dané nemovitosti maximum informací. Na webu Home Sweet Home nechybí kromě dispozic bytových jednotek ani data o jejich stavu a stáří, vybavení, samozřejmostí je také podrobný popis nemovitostí. Pro ucelení vaší představy si pak u každé nabídky prohlédnete fotogalerii. Ještě než se tak na vlastní oči vydáte prozkoumat potencionální nové bydlení, máte dokonalý přehled o tom, zda se prohlídka nemovitosti vůbec vyplatí.

Denní aktualizace zlepšuje přehled o volných bytech

Online systém je dobrý také v tom, že jsou nabídky neustále aktualizovány. Kromě toho je možné si ihned objednat osobní prohlídku, případně kontaktovat realitního makléře, který je prodejem dané nemovitosti pověřen. Zvolit při hledání nového bydlení online realitní portál vám rozhodně pomůže urychlit celý proces a možná dokonce kromě času ušetříte i finance.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!