Odkazy

verze pro tisk

Pořiďte na zahradu svým dětem dětské hřiště

30. březen 2011

Moderně zařízený dům by neměl zapomínat ani na děti. Kromě příjemně vybaveného dětského pokoje bychom si měli dát také záležet na tom, aby se děti měly během volných chvil kde vydovádět. Ideální manévrovací prostor pro to je zahrada.

Zařiďte svým dětem u domu koutek zábavy

Pokud máme alespoň trochu větší zahradu, pak ponechme alespoň část jejího prostoru pro vytvoření dětského koutku. V něm se mohou skvěle děti vyřádit. Jako doplněk jim zde můžeme postavit například dětské hřiště, v němž nemusí chybět skluzavky, houpačka, pískoviště či mnohé další prvky, které naše ratolesti zabaví během celého odpoledne a my si tak budeme moci v klidu odpočinout od náročných pracovních úkonů.

Dětská hřiště lze objednávat například u společnosti Jungle Gym. Ta kromě internetového obchodu nabízí dětská hřiště i ve svém areálu v Tachlovicích u Prahy, kde si navíc můžete klidně s dětmi po celý den hrát na jednom z dětských hřišť a vyzkoušet si tak, které dětské hřiště bude pro Vaše děti nejvhodnější.

Co obsahuje sestava dětských hřišť Jungle Gym

Dětská hřiště jsou skvělou zábavou. Jejich instalace je velmi jednoduchá, po zakoupení sestavy si jen přečtete podrobný návod a během několika minut máte dětské hřiště přímo na Vaší zahradě postaveno. Sestava dětských hřišť vždy obsahuje skluzavku, dřevěné hranoly a montážní materiál. Doprava je při ceně nad 4000 Kč zdarma po celé České republice.

Výroba probíhá v Holandsku

Dětská hřiště Jungle Gym si zakládají na bezpečnosti. Vyrábějí se v Holandsku, nejedná se tudíž o žádné nekvalitní čínské napodobeniny. Bezpečnost výrobku deklaruje i to, že každý produkt prochází certifikovanou zkušebnou TÜV. V žádném případě se tak nestane, že by si děti během hraní na některém z těchto dětských hřišť například zatrhlo třísku, odřelo se o hřebík a podobně.

Dětská hřiště udělají Vašim malým capartům ohromnou radost. Děcka se zde během dne náležitě vyřádí a v noci budou spát jako zabitá.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!