Odkazy

verze pro tisk

Plánované kuchyně Siko: Zařiďte si kuchyni přesně dle vašich představ

13. červen 2013

Prodejny Siko v současné době nabízejí kromě sektorového zařízení kuchyně také plánované kuchyně. Toto řešení je výhodné pro ti z vás, kteří chtějí, aby jejich kuchyně měla perfektní design a všechny spotřebiče zde měly své pevné místo.

Přednosti plánované kuchyně

Plánované kuchyně Siko zpravidla obsahují veškeré důležité vybavení, které v prostoru kuchyně nesmí chybět.

To znamená, že obsahují kvalitní kuchyňskou linku, skříně a zásuvky na kuchyňské potřeby a doplňky. Dále je pak možné kuchyni také vytvořit na míru i co se týče obkladů, dřezů, drtičů odpadů atd.

Plánované kuchyně jsou skvělým řešením ve chvíli, kdy se chystáte prostor kuchyně teprve zařizovat, případně hodláte interiér místnosti kompletně rekonstruovat. Tím, že vše pořídíte přesně na míru podle prostorových dispozic, bude kuchyně vypadat daleko celistvěji.

Kompletní vybavení do kuchyně levně

Prodejny Siko nabízí nejen řešení v podobě plánované kuchyně, ale také klasický sektorový nábytek do kuchyní a koupelen. Díky atraktivní nabídce máte možnost pořídit si nové vybavení levněji.

To je jedna z hlavních výhod, pakliže kupujete celou sestavu, nikoliv jednotlivé kusy vybavení kuchyně postupně. V Siku jsou navíc kuchyně, kuchyňské obklady, dřezy a různé doplňky v zajímavých akčních slevách, díky nimž bude nákup ještě výhodnější.

V případě plánované kuchyně na míru můžete zapojit své představy o tom, jak by prostor dané místnosti měl vypadat. Kuchyně pak bude zkompletována přímo specialisty, takže vše bude skutečně na svém místě tak, jak má být.

Pro lepší představu navštivte nový katalog kuchyně, který se nachází přímo na webu siko-koupelny.cz.

Zaujmout vás může kupříkladu atraktivní kuchyně Olivie, která je vyrobena z moderních materiálů s dlouhou životností.

V Siku se snaží o maximální osobní přístup ke každému klientovi. I vy tak nyní máte možnost domluvit si osobní schůzku, a to na siko.cz/schuzka.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!