Odkazy

verze pro tisk

Obklady jsou velmi vhodným materiálem do kuchyně

24. březen 2012

Jedním z nejčastějších materiálů, které se objevují v kuchyni, jsou obklady. Jedná se o materiál, který je velice odolný vůči poškození. Díky svým vlastnostem jsou obklady do kuchyně mimořádně vhodné, neboť netrpí ve vlhkém prostředí, nevadí jim ani všudypřítomná mastnota, která se často bohužel právě v prostoru kuchyně vyskytuje. Obklady do kuchyně vydrží i desítky let, snadno se čistí. Pro mytí obkladů stačí jednou za čas otření vlhkým hadříkem, do něhož případně lze přidat i neagresivní saponáty.

Proč použít obklady právě do kuchyně

Obklady do kuchyně se využívají zejména v prostorách, které mohou být znečištěny - u kuchyňské linky, sporáku, dřezu apod. Zatímco u klasického zdiva a omítky může dojít velmi snadno ke znečištění, které pak nelze odstranit, špinavé a umaštěné obklady lze v kuchyni bez problémů dostat původního stavu a vzhledu.

Obklady od nejmenších po velké rozměry

Obklady do kuchyně se dnes vyrábějí v mnoha barevných variantách, tvarech a hlavně i velikostech. Lze si tak pořídit malé obklady o rozměrech třeba i jen 2x2 centimetrů, výrobci však nabízejí i velkoformátové obklady do kuchyně, které mohou mít rozměry až 120x60cm. Záleží přitom na prostoru, který chceme pomocí obkladů do kuchyně vyplnit.

Další využití obkladů

Obklady se samozřejmě v domácnosti nepoužívají jen v kuchyni, jejich škála využití je mnohem širší. Zcela běžnou praxí je jejich upotřebení v koupelnách, na chodbách domů, v domácích bazénech či ve venkovních prostorách.

Obklady do kuchyně a koupelny od Kerabel s.r.o.

Obklady do koupelny a kuchyně prodává společnost Kerabel s.r.o., a to již od roku 1992. Ve svém portfoliu má obklady od mnoha předních světových výrobců. Pokud se podíváme na obklady do kuchyně, pak zjistíme, že nabízí několik druhů - glazované i neglazované dlaždice Alfa, rustikální obklady Cir, repliky renesančních obkladů Eco či sérii obkladů do koupelny značky Polis.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

16RpuWJctF4h

sobota, 18. březen 2017
14:39

canadian?! i think not! my man m50 is straight outta chicago, and he is a bad mocfhreutker. he does a lot of different kinds of tunes, and he had a dope radio show on WNUR where he played all kinds of good music (and i had a fairly terrible guest appearance while sick as hell drinking a half gallon of orange juice straight out the container after chugging some day-quil! noleian reusse killed it that night on the show though!) but that has ended while he has been spending some time in Berlin. my man! keep killing it.


posted by: 16RpuWJctF4h (l31ctuh0z(a)outlook.com) [Odpovědět]