Odkazy

verze pro tisk

Nejlepší pizza v Plzni: Restaurace Gotti

6. srpen 2015

Italská kuchyně patří mezi ty nejvyhlášenější a nejvyhledávanější. Není se čemu divit, díky své lehkosti a chuťové pestrosti si mnohé pokrmy oblíbilo obrovské množství lidí. Jedním z nejznámějších tradičních jídel jihu je bezesporu tradiční italský slaný koláč. Ano, nemluvíme o ničem jiném než o pizze. Ta se postupem času dostala v podstatě do celého světa a i v České republice si můžete dopřát vynikající provedení. Pokud budete chtít ochutnat některou z nich, vyplatí se pizza Plzeň v restauraci Gotti. Vybírat si tady ale můžete klidně i jiné italské speciality. Podívejme se tedy na některé tipy z nabídky této restaurace.

Vynikající pizzy přímo z pece

V restauraci Gotti si budete moci vybrat pizzu o průměru 23 nebo 32 centimetrů. Volit si budete moci také základní omáčku, která na ní bude. K dispozici přitom máte celkem 3 varianty. Může se jednat o pasírovaná rajčata, špenátovou nebo smetanovou omáčku. Pak již bude záležet pouze na vás, které další suroviny si necháte na pizzu dát. Vynikající volbou je například tradiční pizza Quattro Formaggi, na které jsou celkem 4 druhy sýra. Právě tato pizza je jednu těch, se kterými počítá i rozvoz pizzy Plzeň. Výborná je ale také třeba Margherita, která se omezí pouze na menší množství ingrediencí, jimiž jsou tomaty, sýr, mozarella a rukola.

Ochutnejte i další italské dobroty

Dát si můžete klidně i jiné vynikající jižanské pokrmy. Jmenovat bychom mohli třeba Gnocchi. Naším tipem je podobně jako u pizzy provedení Quattro Formaggi. Vynikající a lehké je i rissotto, které můžete také vybírat v několika variantách. Vynikající jsou i tradiční italské polévky, pasta, ciabatta, zapečené pokrmy a mnohé další. Pokud zvolíte rozvoz jídel Plzeň, můžete si nechat dovézt jakýkoli pokrm až k vám domů. Nabídka se týká všech jídel v nabídce restaurace Gotti.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!