Odkazy

verze pro tisk

Nápady a triky jak vytvořit retro kuchyň ve vašem interiéru

12. září 2016

Jste milovníky vaření a máte rádi originalitu? Zařiďte si retro kuchyň! Navenek vypadají retro kuchyně jako návrat k časům minulým, ale ve skutečnosti nabízejí veškerý komfort moderních technologií. Nevíte jak na to? Přinášíme vám pár triků jak udělat i vaší kuchyň retro.

Retro to jsou oblé tvary nábytku, krásné barvy, keramické obklady s pestrými vzory a v neposlední řadě retro spotřebiče a doplňky.

 

Retro styl kuchyní se hodí do velkých prostor, kde vynikne masivnost provedení a detaily zdobení a doplňků. Pro tyto kuchyně se uplatňují jak barvy přírodního dřeva, tak barvy bílé, šedé, modré, zelené nebo odstíny svěží žluté barvy.

 

Retro kuchyňské linky bývají většinou v dekoru dřeva s patinou, který vyvolává dojem starých, zašlých časů. Dvířka od skříněk bývají v jednoduchém designu mnohdy s okázalým zdobením a kovovými úchytkami.

 

Důležité jsou doplňky

Pokud si kuchyň v retro stylu zařizujete nezapomeňte na retro spotřebiče, které budou ladit s celkovým konceptem kuchyně. Velmi oblíbenou je volně stojící retro lednice od Gorenje, která překvapí velkým výběrem barev a svými oblými tvary do interiéru skvěle zapadne.

Originálně vypadají i a svými oblými tvary do interiéru skvěle zapadne.

 

Originálně vypadají i staromosazné mikrovlnky, trouby, digestoře,varné konvice a mixéry. Přestože mají starý vzhled, splňují tyto spotřebiče požadavky na funkční a moderní přípravu jídla a samotný chod kuchyně. Na trhu najdete volně stojící i vestavné spotřebiče v různých barvách, které vám pomohou dotáhnout celkový dojem k dokonalosti...stačí si jen vybrat.

Nová kuchyně - inspirace
Nová kuchyně - inspirace

Pokud toužíte pouze po malém doladění interiéru kuchyně postačí vám několik malých doplňků - například v podobě starého mlýnku na kávu, rádia nebo nádobí.

Komerční sdělení

-nov-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Nikola

sobota, 29. říjen 2016
19:25

Skvělé tipy. Když jsem si zařizovala retro kuchyni, inspirovala jsem se tadyhttps://favi.cz/inspirace/kuchyne-inspirace/styl-retro-styl navíc tam mají skvělé kousky, například jsem si vybrala tenhle nádherný mlýnek na kávu http://www.designhome.cz/mlynek-na-kavu-banak-cibulak.html


posted by: Nikola (pinetka77(a)seznam.cz) [Odpovědět]

zBPnRBKyT

sobota, 18. březen 2017
14:34

This comes very late[wish I could say that],because I just received a new notice of a comment on D.W.’s Daddy Date,and was seared by being exposed to the whole reur/eppcmpkin,rhubaib debate again.My reply to you[or to some unknown impolite poet ]is one word:RUDEBARD.


posted by: zBPnRBKyT (ac25tp4kkt(a)outlook.com) [Odpovědět]