Odkazy

verze pro tisk

Mytí oken výloh a prosklených ploch

22. prosinec 2015

Firmu A SERVIS LIPKA jsem poznala před rokem při práci na matčině domě, kam jsem je osobně objednala. Zkušenosti s firmou jsem neměla žádné, ale na doporučení mé kamarádky jsem se je rozhodla oslovit s nabídkou práce pro mou matku, která již nezvládá úklid svého domu a já se z časových důvodů nestíhám starat o dva domy, i když bych ráda pomohla.

Z tohoto důvodu jsem tedy zavolala na firmu a poptala mytí oken. Objednávka proběhla v pořádku a na centrále byli ochotni domluvit vše v krátkém termínu, což mě mile překvapilo. Čekala jsem mnohem delší objednací lhůty, jak je všude zvykem, ale u A SERVISU se nic takového nestalo. Druhý den ráno přijeli a začali pracovat. Za pár hodin bylo vše hotové. Práci provedli tak, jako by se jednalo o jejich vlastní dům. Vše bylo pečlivě udělané a nemusela jsem je nahánět, že něco někde špatně udělali. Moje máma vše samozřejmě bedlivě sledovala, takže mi všechny tyto informace předala sama. Po této zkušenosti jsme tedy firmu požádali za ¾ roku znova a vše proběhlo stejně. Z finančních důvodů jsem se však rozhodla matce připlatit další službu, která měla dlouhodobější účinek. Jednalo se o nano impregnaci, jak jsem si později ještě vyčetla. Ta má chránit sklo od prachu a dalších nečistot po mnohem delší dobu. Zatím ji máme na okně něco přes rok, ale okna jsou stále krásně čistá, takže to za to opravdu stojí.

Do budoucna se nám to zatím finančně vyplatilo mnohem více, než kdybychom poptávali firmu pravidelně. Proto tuto službu a firmu A SERVIS doporučuji na mytí oken. Práci provedou rychle, pečlivě a bez starostí.

Komerční sdělení

-ada-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!