Odkazy

verze pro tisk

Máte už připravené dobroty pro velikonoční koledníky?

8. březen 2016

Velikonoce jsou pro věřící nejvýznamnějším svátkem v roce. Zdaleka nejvíce si je ale užívají děti, které během svátků chodí koledovat po domech. Tradičním lidovým zvykem je dávat koledníkům po vyšupání pomlázkou nějakou pozornost, chcete-li úplatek. Kromě barvených vajíček si pro děti připravte i nějakou tu sladkost. Přináším vám tip na vynikající velikonoční dobroty, na kterých si děti i dospělí náramně pochutnají.

Potěšte děti i dospělé čokoládovými vajíčky od italského výrobce

Kromě klasických barvených vajec, která se koledníkům při pomlázce dávají spíše symbolicky, mějte připravenou také čokoládu. Mimořádně chutná čokoládová vajíčka vyrábí italská firma Elah Dufour Novi, a to v mnoha variantách. Zvolit tak můžete balíček s klasickou mléčnou, zdravou hořkou či bílou čokoládou. Čokoláda od Elah Dufour Novi patří k výjimečným pochutinám, při výrobě se totiž používají ty nejkvalitnější ingredience, má vysoký obsah kakaa. V různých variantách najdete například i lískové oříšky, které čokoládě dodávají příjemnou chuť.

Čokoládová velikonoční vajíčka od výrobce Elah Dufour Novi byla dříve u nás takřka nedostupným zbožím. Dnes už je tomu díky internetovému prodejci Foodparadise.cz naštěstí jinak. Balíčky lahodných velikonočních dobrot si zde objednáte velmi snadno. Díky tomu, že má obchod veškeré zboží skladem, dokáže zajistit jeho rychlou dodávku. Pokud náhodou zapomenete a Velikonoce už budou za dveřmi, nemusíte zoufat. Stačí navštívit tento eshop a za pár dní máte čokoládová vejce pro případné koledníky doma.

Pro dospělé si připravte i dobré víno a další pochutiny

Obchod samozřejmě nabízí také klasické čokolády i další sladkosti a dobroty, v sortimentu zboží nechybí například ani skvělá značková vína z těch nejproslulejších italských vinic. V neposlední řadě se pak eshop specializuje také na prodej koření, omáček či třeba produktů pro lidi, kteří trpí alergiemi na různé druhy potravin. Najdete zde krom jiného i sekci s potravinami pro celiaky, tedy osoby, které nemohou jíst pokrmy s obsahem lepku.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!