Odkazy

verze pro tisk

Levné dodávky elektřiny do domácnosti

6. září 2011

Bez elektřiny se dnes neobjede žádná domácnost. Je však pravdou, že hodně lidí se dnes snaží šetřit a i elektřinu používají co nejméně. Není se čemu divit, neboť ceny za elektřinu každým rokem stoupají a složenky tvoří podstatnou část celého rodinného rozpočtu.

Od roku 2006 je zvýšená konkurence mezi dodavateli elektřiny

Málokdo však ví, že od roku 2006 zde začaly vznikat firmy, které nabízejí elektřinu za velmi solidní ceny. Na trhu se totiž kladně projevil vliv konkurence. Dnes už zde není jen ČEZ, ale mnozí další dodavatelé plynu, jako jsou RWE Energie, Bohemia Energy a další. Lidé tak mají na výběr, zda zůstanou u svého současného dodavatele elektřiny, nebo zda jej vymění za nového.

Změna dodavatele elektřiny je bezplatná

Změna dodavatele elektřiny je poměrně jednoduchou záležitostí a navíc je ze zákona stanovená jako bezplatná. Je však třeba si dát pozor, neboť některé společnosti mají zavedeny poplatky na předčasné ukončení smlouvy či třeba za uzavření nové smlouvy. V každém případě si ale před změnou dodavatele raději proveďte porovnání cen elektřiny, abyste přesně věděli, jaké ceny můžete u konkurence mít.

Změna dodavatele elektřiny je stále poměrně novinkou. Již nyní ji ale využívají desetitisíce lidí. A pravdou je, že díky takovéto změně můžete mít elektřinu v bytě či domě za mnohem méně peněz, nežli jste doposud byli zvyklí.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!