Odkazy

verze pro tisk

Kuchyňské linky od profesionálního kuchyňského studia

24. listopad 2011

Navrhnout si vlastní kuchyni je velice náročná záležitost, a to zejména tehdy, jedná-li se o kuchyni atypických rozměrů či velkoprostorovou kuchyni v rodinném domě. Je třeba totiž brát v úvahu nejen prostor a jeho maximální využití, ale i kvalitní zapracování kuchyňské linky a kuchyňských spotřebičů, nábytku a dalšího zařízení do kuchyně. V případě, že si nejsme jisti, zda bychom si kuchyni dokázali navrhnout a realizovat sami, je dobré se obrátit na kuchyňské studio, které dokáže pomoci s realizací kuchyně a také nabídne zajímavé varianty kuchyňské linky a ostatního zařízení.

Realizace kuchyní všech velikostí a tvarů

Kuchyňské studio Gabon má s výrobou kuchyňského nábytku a realizacemi kuchyní všech typů bohaté zkušenosti. Tato firma funguje na našem trhu již od počátku devadesátých let minulého století a dodnes dokázala pomoci již více jak 10.000 zákazníků.

Gabon provádí i veškeré přípravné práce

Při výrobě kuchyňských linek a ostatních zařízení využívá moderních technologií. Kuchyňské studio Gabon disponuje vlastními výrobními prostorami a kuchyňským studiem. Kromě prodeje kuchyňských linek provádí také jejich montáž a veškeré přípravné práce, které s dodávkami linek souvisejí. Na firmu se tak lze obrátit i v případě, že je potřeba provést instalatérské, elektrikářské, zednické, malířské či podlahářské práce, které souvisejí s realizací nové kuchyně. Veškeré práce je schopna udělat během jediného týdne. Na kuchyňské linky se vztahuje záruka 2+3 roky.

Kuchyňské linky od necelých 5 tisíc korun

Kuchyňské linky od kuchyňského studia Gabon je nyní možné pořídit již od 4.990 Kč, přičemž v ceně je zahrnuta i montáž a doprava linky.

Hodláte-li si zařídit zcela novou kuchyni, nebo tu stávající chcete rekonstruovat, pak je volba kuchyňského studia Gabon určitě správná. Kuchyňské studio Gabon je schopno vytvořit moderní kuchyně v rodinných domech, panelových bytech i v podkrovních bytech. Kromě kuchyňské linky u ní pořídíte i skříně a nábytek, které se budou v kuchyni jistě velice hodit.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!