Odkazy

verze pro tisk

Kuchyňky pro děti

26. září 2012

Máte-li doma malé děti, pak jistě můžete potvrdit, že rády napodobují maminky při různých domácích činnostech. Platí to zejména o vaření. Děcka, zejména dívky, dokáží už v poměrně útlém věku velmi podrobně imitovat vaření, což mají odkoukané od maminek. Abychom jim mohli udělat radost a přitom je nepustili ke sporáku, kde by mohly snadno přijít k popáleninám či jinému úrazu, je dobré jim pořídit vlastní, dětskou kuchyňku.

Dětské kuchyňky, které skvěle napodobují prostor skutečné kuchyně

Moderní dětské kuchyňky mají skoro vše, co je k vidění v opravdových kuchyní. Pořídíte-li dětem kupříkladu dětskou kuchyňku z eshopu hawaj.cz, budou si moci děti dopřát stejných zážitků jako jejich maminky během skutečného vaření u sporáku. Tyto dětské kuchyňky totiž naprosto dokonale imitují reálně kuchyně. Dokonce jsou tak skvělé, že vydávají reálné zvuky a jsou opatřeny například i světelnými efekty. Na první pohled tak působí jako skutečná kuchyně. Nechybí v nich varné desky, trouba, lednice, kuchyňská linka s dřezem, sporákem a dalšími spotřebiči. Součástí vybavení dětské kuchyňky je pak samozřejmě i nezbytné nádobí. Bonusy jsou pak toastovače či stroje na výrobu kávy. Dětské kuchyňky jsou natolik skvělé, že v nich lze dokonce dřezy plnit vodou. Plotýnky jsou pak opatřeny světlenými efekty, které fungují na tužkové baterie.

Zábavná a poučná hračka pro děti

Dopřejte svým dětem zábavnou hračku v podobě dětské kuchyňky, která bude zároveň sloužit i jako určitý vzdělávací prostředek. Děti si díky těmto hračkám navyknou na domácí práce,což oceníte v době, kdy povyrostou a budou vám pomáhat při vaření ve skutečné kuchyni.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!