Odkazy

verze pro tisk

Ke skladování vína slouží domácí vinotéky

17. červenec 2012

Pakliže patříte k milovníkům kvalitního vína a nemáte možnost vytvořit si vlastní vinný sklípek, přičemž se však nechcete spokojit s tím, že víno budete skladovat jen tak v lednici nebo ve spíži, pak si můžete pořídit domácí vinotéku.

Domácí vinotéky jsou zařízeními, která slouží ke skladování vín. Každá kvalitní domácí vinotéka dokáže udržovat stálou teplotu, která je pro daný druh vína zapotřebí. Víno si tak po delší dobu uchová svoji chuť i barvu, nedojde k jeho rychlému znehodnocení.

Přednosti domácí vinotéky

Moderní domácí vinotéky jsou vyráběny tak, aby zde bylo možné skladovat vína o různých teplotách. Některá vína je totiž lepší skladovat při teplotách kolem 5 stupňů Celsia ( šumivá vína, likérová vína apod.), jiné odrůdy si zase potrpí spíše na vyšší teplotu ( typicky jde o červené víno, které se skladuje v teplotách kolem 15 stupňů Celsia). Navíc je v případě domácí vinotéky zajištěn i neustálý přísun čerstvého vzduchu, který je filtrován tak, aby se víno nedostalo do kontaktu s nečistotami či různými nežádoucími pachy, které by mohly ovlivnit jeho kvalitu.

Prodej vinoték

Domácí vinotéky jsou k dostání například v internetovém obchodě levneelektro.cz. Tento eshop nabízí moderní domácí vinotéky, které se bez problémů vejdou i do menších domácností. Je možné je umístit do kuchyně, na chodbu bytu či třeba do spíže. Každá vinotéka, která je ve zmiňovaném obchodě k dostání, má velmi pěkný design, může se tak stát i pěknou ozdobou domácnosti. Eshop levneelektro.cz je specialistou na elektro spotřebiče do kuchyně i dalších prostor v domácnosti.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

ambi

sobota, 21. červenec 2012
08:00

Tohle je fakt pěkná vinotéka!


posted by: ambi (ambiente(a)atlas.cz) [Odpovědět]