Odkazy

verze pro tisk

Jak má vypadat moderní kuchyňská linka: Zapomeňte na systém otevírání skříněk křídlovými dvířky

21. květen 2015

Při zařizování kuchyně máte dnes celou řadu možností. Hlavní pozornost je vždy třeba věnovat kuchyňské lince. V případě její realizace se dají využít moderní prvky, které usnadní manipulaci a přístup ke skříňkám. Namísto klasických dvířek je z hlediska ovladatelnosti praktičtější zvolit jiné systémy.

Klasická křídlová dvířka nejsou příliš vhodná. Především při otevírání zabírají zbytečně mnoho místa, překážejí vám v pohybu, vnitřní prostor skříněk navíc není dostupný v celém jejich objemu. Proto výrobci doporučují zvolit řešení v podobě výklopného či zásuvkového systému.

Přednosti výklopného systému

Výklopná dvířka u skříněk kuchyňské linky přinášejí efektivnější řešení. Dají se snáze otevírat, a to jen do té míry, nakolik potřebujete. Nepřekážejí, neboucháte se o ně do nohou či do hlavy.

Moderní výklopný systém dvířek u kuchyňské linky má i tlumicí prvky, díky nimž dvířka při otevírání a zavírání nebouchají. Vyklápí se vždy jen do té míry, jak potřebujete. V momentě, kdy ze dvířek sundáte ruku, zůstanou okamžitě stát.

Zásuvkové provedení otevírání skříněk

Podobně praktickou záležitostí je také zásuvkové provedení. Díky němu máte dokonalý přístup k celému obsahu skříněk. I v tomto případě je vhodné zvolit řešení, kdy mají zásuvky tlumicí prvky, které při zavírání zamezují jejich bouchání.

Nejlepším řešením je realizace kuchyně na míru

Moderní vybavení kuchyně, které vám usnadní přístup ke kuchyňským potřebám a zjednoduší přípravu pokrmů, je ideální nechat si provést na zakázku. Návrh a realizace kuchyně odborníky je sice možná o něco dražší, výsledek je však zpravidla daleko lepší než v okamžiku, kdy byste si pořizovali sériový nábytek a vybavení.

Kuchyně na míru s využitím moderních prvků vám zrealizuje společnost HVH Nábytek, s.r.o. V rámci spolupráce vám na základě vašich představ a požadavků představí 3D vizualizaci, kterou pak promění v realitu. Kromě výroby a montáže nabízí i dodávku kompletního vybavení – od dřezu, přes kohoutky až třeba po dodání a instalaci spotřebičů a různých doplňků. Firma kromě kuchyní vyrábí i další nábytek, například dnes velmi oblíbené vestavěné skříně na míru.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!