Odkazy

verze pro tisk

Instalatérská firma s dlouholetými zkušenostmi - J & D Přech

27. září 2012

Pakliže potřebujete v kuchyni a domácnosti provést montáž vodovodů, kanalizaci či topných systémů a bydlíte v Českých Budějovicích či jejich blízkém okolí, pak si na pomoc můžete zavolat společnost J & D Přech - instalatérství České Budějovice. Tato firma působí v jižních Čechách již od roku 1996, jedná se tudíž o zkušenou společnost. Mezi její hlavní kréda patří profesionální přístup ke každému ze zákazníků. Firma zaměstnává zkušené a léty prověřené pracovníky, kteří jsou schopni si poradit s každým problémem.

Plynoinstalatérské práce

Firma J & D Přech - topení České Budějovice, uvádí jako svou náplň mnoho pracovních činností. V první řadě provádí všechny běžné plynoinstalatérské práce. v domácnosti vám tak zajistí kupříkladu montáž domovní plynoinstalace, montáž plynových spotřebičů. Pozvat si ji však můžete i v případě, že potřebujete provést kvalitní vyvločkování komínů, případně jejich revize.

Topenářské a vodoinstalatérské práce

J & D Přech - vytápění České Budějovice zajišťuje také topenářské práce. jejích služeb tak využijete zejména v případech, kdy potřebujete namontovat ústřední topení v bytě, vyměnit staré plynové kotle za nové. Mnoho domácností dnes vsází na moderní podlahové vytápění, tepelná čerpadla, solární systémy a další moderní zařízení. I v tomto případě vám mohou být nápomocni pracovníci společnosti J & D Přech. V neposlední řadě pak J & D Přech zajišťuje také vodoinstalatérské práce - krom jiného montáž rozvodů vody či jejich rekonstrukci. Firmu si lze pozvat i tehdy, rekonstruujete-li bytová jádra, koupelnu, umyvadla či WC.

Více informací o službách a nabídce firmy J & D Přech se dozvíte na jejích webových stránkách jadprech.cz, kde naleznete i potřebné kontakty. Firma působí především v Českých Budějovicích a okolí, nicméně jejích služeb můžete využít i v případě, že jste ze vzdálenějších oblastí a hledáte kvalitní instalatérskou firmu. Těch dnes totiž není tolik, jak bývalo v minulosti zvykem.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!