Odkazy

verze pro tisk

Hračky pro děti do domu i na zahradu: Dětská odrážedla

29. září 2013

Jakmile se vaše děti začnou sami pohybovat po domácnosti, máte okamžitě přidělanou starost. Většina dětí totiž hýří aktivitou, neustále chtějí něco zkoušet. Je tak potřeba je zabavit, a to hlavně prostřednictvím pěkných hraček. Vzhledem k tomu, že děcka už od mala fascinují autíčka a motorky, pořiďte jim jejich vlastní autíčko, s nímž se budou moci vydovádět doma i na zahradě.

Odrážedla jsou vhodná již pro děti od 9 měsíců

Pro nejmenší jsou vhodná dětská odrážedla, která vzhledem připomínají auta. Jsou uzpůsobeny i dětem, kterým je pouhých několik měsíců.

Například dětská odrážedla značky Step2, které na našem trhu prodává společnost StepTwo ve svém internetovém obchodě, jsou vhodná již pro děti od 9 měsíců.

Záleží samozřejmě na tom, jaké dětské odrážedlo si konkrétně vyberete. Některé důmyslnější typy autíček jsou určeny spíše pro větší děti, zhruba od dvou až tří let.

Jak fungují odrážedla pro nejmenší?

A jak dětské odrážedlo funguje? Do autíčka jednoduše svoje děcko posadíte a pak jej v něm můžete vozit po místnosti, zahradě či dokonce po ulicích. Některá odrážedla mají v zadní části nainstalované držadlo, kterým autíčko s dítětem uvnitř uvádíte v pohyb.

Snad každé dítě takové posezení v odrážedle hodně pobaví, což ihned poznáte na jeho rozzářeném úsměvu. Odrážedla i autíčka pro větší děti jsou zcela bezpečná, nemají žádné ostré hrany, hřebíky a podobné věci, o které by se děti mohly zranit.

Další produkty od StepTwo

Společnost StepTwo, která je výhradním dovozcem značky Step2, nabízí nejen odrážedla, má ve svém sortimentu také mnoho dalších hraček a produktů pro děti každého věku.

V eshopu najdete například také dětské kuchyňky, pískoviště, domečky a mnoho dalších pěkných hraček, s nimiž si děti dokonale vyhrají a využijí na nich svoji energii. Vy tak nebudete muset řešit problém, kdy by vám děcka „zkoušely“ ostatní vybavení vašeho domu, neboť budou zcela zabrány do hraní. Více informací naleznete na webu steptwo.cz.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!