Odkazy

verze pro tisk

Hlavní důvody, proč si pořídit tepelné čerpadlo

17. listopad 2014

Každý výrobce tepelných čerpadel se své zákazníky snaží ujistit, že tepelná čerpadla jsou dnes v mnoha případech zcela nezbytnou součástí vybavení domácností. Jak tomu je doopravdy? Lze najít nějaké zásadní důvody, proč do tepelného čerpadla investovat? A jakého výrobce zvolit? Odpovědi na tyto otázky přinášíme v tomto článku.

Tepelná čerpadla jsou skutečně přínosnými zařízení. Je na místě o nich uvažovat v okamžiku, kdy máte rodinný dům a chcete zajistit co nejméně nákladný provoz. Jde o zařízení, která jsou učena pro vytápění objektu a ohřev teplé užitkové vody – TUV.

Nízké provozní náklady

Snížení nákladů spočívá jednoduše v tom, že teplo, které je využito k následnému vytápění a ohřevu, si čerpadlo získává z přírodních zdrojů. V závislosti na tom, o jaký typ se jedná, je to buď ze vzduchu (tepelné čerpadlo vzduch-voda), země či vody. Ročně pak úspora peněz činí tisíce korun oproti jiným způsobům vytápění.

Snadná instalace

Výhodou je, že tepelná čerpadla nemají nijak zvlášť složitou instalaci. Platí to především pro zařízení vzduch-voda, u čerpadel země-voda je nutné počítat s pracemi na pozemku (zapuštěním kolektoru apod.).

Prodej tepelných čerpadel

A kde tato zařízení pořídíte? Jedním z tuzemských prodejců je společnost TnG-Air, která je montuje po celé České republice. Ať už potřebujete tepelná čerpadla ve Zlíně, Praze či jiné lokalitě, můžete tuto společnost oslovit.

Jí prodávaná zařízení jsou výkonná a spolehlivá, zároveň však cenově dostupná, což je důležitá konkurenční výhoda oproti většině ostatních prodejců. Firma se zaměřuje na tepelná čerpadla vzduchu-voda, která jsou nejoblíbenější. Skládají se z venkovní a vnitřní jednotky. Díky tomu neruší ani při plném provozu, jsou mimořádně tichá, takže bez problémů slouží i v nočních hodnách.

Více informací o produktech společnosti se dozvíte na webových stránkách zatopime.cz. Kromě prodeje provádí také servis tepelných čerpadel.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

uDrB6IHMYk8T

neděle, 19. březen 2017
02:52

My brother suggested I might like this website.He was entirely right. This post actually made my day.You can not imagine simply how much time I had spent for this ins!kThanof!


posted by: uDrB6IHMYk8T (cmomec2u(a)outlook.com) [Odpovědět]