Odkazy

verze pro tisk

Firemní akce a zajištění pohoštění

17. květen 2011

Každá firma ( i menší společnost) dělá alespoň jednou do roka firemní akce, na kterých se sejdou nejen zaměstnanci firmy, ale také třeba firemní partneři. Firemní akce tak mohou sloužit jako poděkování za věrné služby společnosti po celý rok nebo také jako setkání s partnery společnosti, díky nimž je firma tolik úspěšná a váží si jich.

Cateringová firma

Součástí každé firemní akce je bezesporu také zajištění občerstvení. Pokud jde o firmu v oblasti gastronomie, zajistí si zřejmě tuto záležitost z vlastní kuchyně, nicméně firmy, které nemají s gastronomií nic společného, by si raději na občerstvení a jeho zajištění měli pozvat cateringovou firmu.

Občerstvení na firemních akcích a rautech

Občerstvení na firemní akci, kterou může být například raut, je obvykle zajištěno externí cateringovou firmou, která je zodpovědná za dostatečně připravené pohoštění a kvalitní jídlo a pití. Občerstvení na rautech a firemních akcích by měl být vždy založeno na rautových stolech tak, aby si každý host akce mohl sám zvolit, jaké pokrmy či nápoje si vezme. Klasický raut se zpravidla dělá pouze se studenou kuchyní, kde převažují různé uzeniny, sýry apod., větší rautu pak firma může zvolit u cateringové společnosti i teplé pohoštění, tedy různá tepelně upravená masa apod.

Při výběru cateringové firmy je třeba dbát na kvalitu servisu a občerstvení

Je třeba myslet na to, že pokud se jedná skutečně o reprezentativní firemní akce, je nutné si dát opravdu záležet na kvalitě pohoštění a v žádném případě catering, respektive výběr cateringové společnosti nepodcenit. Špatný catering může raut nebo podobné firemní akce výrazně znechutit a pokud jsou na takovouto akci pozváni například významní partneři společnosti, pak se doslova může jednat o pořádný trapasa a celá akce může skončit ohromným fiaskem s opačným efektem, než s jakým jsme celou firemní akci pořádali. Nezáleží ani tak na širokém výběru jídel a pití, jako na jeho kvalitě a kvalitě případného servisu.

Každý, kdo byl na nějaké firemní akci či rautu, jistě dobře ví, že i malý raut může být mnohem zajímavější a příjemnější nežli honosný raut, na němž bude špatně zajištěn catering.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

COBse5qXR

sobota, 18. březen 2017
16:13

I think you hit a buyslele there fellas!


posted by: COBse5qXR (zu9rlmk7vk2(a)outlook.com) [Odpovědět]