Odkazy

verze pro tisk

Efektivní stínění pro vaše bydlení

28. červenec 2014

Sluneční paprsky dokáží v létě udělat z vašeho bytu doslova peklo. Spalují, na co přijdou, a v interiéru vytváří teploty sahající do závratných výšin. Těmto nežádoucím vlivům se však můžete snadno vyhnout, pořídíte-li si dobrý systém stínění, tedy žaluzie nebo rolety.

Nejčastěji naleznete v domácnostech žaluzie vnitřní, které se hodí pro všechny typy oken. Hliníkové lamely se vyrábí v různých šířkách a tloušťkách a kromě nich se žaluzie skládají z kovového nosníku a ovládání. Prodávají se v různých typech, barvách a variantách a kromě hliníkových typů naleznete i varianty bambusové.

Horizontální žaluzie Climax nabízené firmou Proklima – stínící technika s.r.o. jsou vyrobeny z těch nejlepších komponent a je na nich dána záruka na 4 roky.

Modernější způsob stínění zajišťují žaluzie venkovní. Lze je ovládat ručně nebo motoricky a jejich výhodou je zajišťování větrání otevřeným oknem i při jejich zatažení. Současně chrání proti teplu z venku a regulují průnik slunečních paprsků do interiéru.

V nabídce Proklima se vyskytuje pět tvarů lamel a barvy čítají až 25 odstínů. S pomocí venkovních žaluzií si značně zvýšíte komfort bydlení a zároveň zlepšíte tepelně-izolační vlastnosti domu.

Přestože venkovní rolety představují nejstarší typ stínění, je stále vysoce efektivní a plně funkční. Kromě stínění chrání okna i před deštěm, větrem a kroupami a samozřejmě i UV zářením. Uzamykatelné rolety vás navíc ochrání i před lupiči a zvýší odhlučnění ve vašem bytě. Pokud si nejste výběrem rolet nebo žaluzií jistí, kontaktujte Žaluzie Proklima a nechte si poradit. Více informací naleznete také na oficiálních internetových stránkách www.zaluzie-proklima.cz.

Komerční sdělení

-pok-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!