Odkazy

verze pro tisk

Dětská kuchyňka: I děti chtějí kuchtit

31. červenec 2013

Také vás jako malé děti bavilo pozorovat maminku při vaření a chtěli jste jí pomáhat, ovšem z důvodu bezpečnosti vám to nepovolila? Dnes už jako rodiče jistě máte stejné zážitky s vašimi dětmi. Jak jim ale umožnit, aby si mohly hrát a zároveň se vím příliš nepletli do opravdového vaření? Jednoduše jim pořiďte dětskou kuchyňku.

Realistická kopie klasické kuchyně se všemi spotřebiči a doplňky

Dětské kuchyňky jsou skvělou hračkou, která zabaví malé děti klidně i na celé odpoledne. Mohou si s nimi hrát i s jejich kamarády. Modely dětských kuchyně jsou dnes opravdu skvělé, mnohdy detailně napodobují klasické kuchyně.

Mají nejen vlastní kuchyňskou linku, ale i realistickou lednici, troubu, dřez, sporák. Ve výbavě pak samozřejmě nechybí ani nádobíčko.

Dětská kuchyňka Tefal Excellence

Pro dosažení co největší napodobeniny mají dětské kuchyňky dokonce i takové vymoženosti, jakými jsou digestoře nebo kávovary, součástí modelů jsou pak také umělé potraviny.

Dětská kuchyňka má i světelné efekty

A co víc, moderní dětská kuchyňka má i osvětlení. Tím jsou pak vybaveny také jednotlivé spotřebiče, děcka tak při hraní mají pocit, že sporák nebo lednička opravdu fungují, neboť u nich svítí kontrolky.

Přesně takhle moderně je vybavena třeba dětská kuchyňka Tefal Excellence, novinka v oblasti modelů kuchyněk pro rok 2013. Zakoupit ji lze v internetovém obchodě hawaj.cz.

Ten nabízí i další varianty dětských kuchyněk, které se zaručeně stanou skvělou hračkou i naučnou pomůckou pro vaše děti. Pro více informací navštivte adresu http://www.hawaj.cz/detske-kuchynky.html.

Dětské kuchyňky jsou určeny pro děti od cca 3 let. Vzhledem k tomu, že mohou obsahovat různé drobné komponenty, neměli by si s nimi hrát děcka mladší 3 let, která jak známo ráda ochutnávají vše, co jim přijde pod ruku.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

hbCy87ZCnsyv

sobota, 19. listopad 2016
11:39

Muito obrigado por postar este filme dublado, estava procurando a muito tempo, realmente me deu muito trabalho e horas de peusisqa,muito obrigado, valew mesmo.


posted by: hbCy87ZCnsyv (ivtfpxft(a)outlook.com) [Odpovědět]