Odkazy

verze pro tisk

Čištění koberců v Olomouci a okolí

10. červenec 2014

Chystáte se udělat velký úklid a rádi byste si nechali vyčistit také koberce a sedačky? Pozvěte si k Vám domů společnost Šachmat, která Vám s tímto úklidem velmi ráda pomůže.

Tato společnost provádí čištění koberců, sedacích souprav a čalounění extrakčním způsobem. Pod tímto odborným názvem se schovává mokré čištění, ke kterému se používají kvalitní přístroje švýcarské značky Cleanfix společně se šetrnými chemikáliemi. S čištěním koberců Olomouc se nemusíte obávat dlouhého schnutí, neboť tato konečná fáze probíhá během několika hodin. Nemáte-li čas na čištění koberců v pracovních dnech, nevadí.

Společnost Šachmat k Vám velmi ráda přijede také o víkendu. Extrakční čištění koberců sebou přináší spoustu výhod. Jedna z nich spočívá v odstranění všech druhů nečistot včetně mastných skvrn a hloubkových špín. Při extrakčním kartáčovém čištění jsou z čištěného místa odstraněny nejen nečistoty, ale i prach a roztoči. U alergiků, v domácnostech s malými dětmi nebo v domácnostech, kde žijí s majiteli také zvířata je doporučeno provést extrakční čištění alespoň jednou do roka.

Extrakční čištění má schopnost obnovit vlastnosti, vzhled a kondici koberce a čalounění. Více informací se dozvíte také na této webové adrese www.sachmat.com/cisteni-kobercu/.

Na této webové adrese najdete také kontaktní údaje a ceník. Čištění koberců je možné provést v jakémkoliv ročním období. Mokré čištění koberců je ideálním způsobem čištění zejména u veškerých syntetických koberců a čalounění ze syntetických látek. S čištěním Šachmat budete více než spokojeni!

-pok-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!