Odkazy

verze pro tisk

Catering a gastronomické služby od „Kluka v akci“ Filipa Sajlera

24. únor 2014

Mnozí z vás jistě při sledování známého televizního pořadu „Kluci v akci“ nejednou obdivovali umění Filipa Sajlera. Ten v oblíbeném kuchařském seriálu vařil už leccos. Vy jste si jistě říkali, jak by bylo dobré, kdyby vám nějaký takovýto dobrý kuchař připravoval jídla na svatbu, firemní večírek či nějakou slavnostní příležitost. A nyní tuto šanci máte. Filip Sajler totiž založil dvě společnosti, které nabízejí catering a gastronomické služby.

Perfect Catering

První ze společností je Perfect Catering. Nabízí hlavně catering v Praze, problémem však nejsou ani akce ve vzdálenějších lokalitách. Funguje již od roku 2004. Firma za tuto dobu vařila již pro spoustu významných firem, kterým byla schopna nabídnout perfektní cateringové služby. Nebojí se ani náročných akcí, kdy je potřeba uspokojit stovky, ba dokonce i tisíce lidí naráz.

Catering dle vašich požadavků

Perfect Catering vám je schopna poskytnout cateringové služby přesně dle vašich představ a požadavků. Pro přípravu jídel samozřejmě využívá ty nejlepší a vždy čerstvé suroviny tak, aby byly výsledné pokrmy naprosto delikátní záležitostí a každý, kdo je ochutná, s nimi byl spokojen.

Luxusní lokality

Firma provádí catering v Praze pro klasické rauty a recepce, zajišťuje služby ale také při nejrůznějších konferencích, a to nejčastěji formou švédských stolů. Na vyžádání je schopna zařídit také catering v luxusních lokalitách.

Reference

O tom, že je Perfect Catering skutečně špičkovou firmou ve svém oboru, svědčí i mnohé reference. Zajišťuje či v minulosti zajišťovala akce například pro společnosti T-Mobile, LEGO či Red Bull.

Perfect Canteen

Filip Sajler stojí také za založením další firmy, kterou je Perfect Canteen. Ta se specializuje na závodní a firemní stravování. Ve chvíli, kdy máte větší firmu, je jistě vhodné svým zaměstnancům a samozřejmě i sobě zajistit co nejkvalitnější a přitom snadno dostupné stravování tak, aby měli dobré podmínky pro svoji práci.

Perfect Canteen zajistí profesionální služby a servis, díky němuž budete mít problematiku firemního a závodního stravování jednou snadno vyřešenou.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!