Odkazy

verze pro tisk

Aktuální nabídka zboží Tchibo do Vaší kuchyně

29. červenec 2011

Spotřebiče do domácnosti často stojí nemalé peníze. Najdou se však i výjimky, kdy se dají tyto produkty pořídit levně a přitom si pořizujete značkové zboží.

Pestrá nabídka zboží od Tchibo

Značka Tchibo je pro mnohé lidi jen výrobcem dobré kávy. Málokdo však ví, že Tchibo již dlouhou dobu má také svůj vlastní katalog zboží, v němž se dají nalézt různé produkty, a to nejen do kuchyně a domácnosti, ale například také oděvy, obuv či různé módní doplňky. Katalog Tchibo toto zboží představuje vždy v rámci týdenní akce Tchibo. Aktuální nabídka Tchibo je skutečně pestrá, o čemž se sami můžete přesvědčit na internetovém portále mrkej.cz, který nabídky týdne Tchibo i dalších společností pravidelně aktualizuje.

Každý týden akční nabídky

Tchibo tak není jen značkou pro kávu. Značkové limitované zboží Tchibo, které najdete u každé týdenní akce na mrkej.cz, se dá pořídit za vskutku výhodné ceny. Do Vaší kuchyně tak může přibýt například nový toaster, do obývacího pokoje zase třeba nástěnné hodiny a mnoho dalších užitečných věcí. Pro sebe i své blízké také můžete zakoupit módní oblečení elegantního designu či nové boty pro volný čas. Podívejte na týdenní akce Tchibo na serveru mrkej.cz a vyberte si z nabídky společnosti Tchibo.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

magda

úterý, 30. červenec 2013
12:41

dobry den chtěla jsem se zeptat jestli mate to prkenko přes vanu da se na to knizka pekne tam stoji pak tam je i hrníček da se nastavovat mira jako podle vany rozsirit je to na internetu triky do kuchyne napiste me jestli to mate a kolik to stoji a kam si mam na to napsat


posted by: magda (magdanemcova1(a)seznam.cz) [Odpovědět]