Odkazy

verze pro tisk

Zařiďte si interiéry domu ve spolupráci s bytovým architektem

22. březen 2011

Při rekonstrukci bytu, domu či jejich stavbě, je dobré si udělat jasnou představu o tom, jak by měly vypadat budoucí interiéry našeho bydlení. Pokud chceme, aby místnosti vypadaly celistvě a moderně, je vždy lepší se obrátit na zkušené odborníky, kteří jsou schopni interiérový design zařídit jednak dle vašich představ a také dle možností.

Návrhy interiérů pro soukromé i komerční stavby

Návrhy interiérů pro soukromé i komerční stavby a jejich realizace provádí například společnost Rondo design. Bytový architekt z této firmy dokáže perfektně najít vhodná řešení, která ve spolupráci s Vámi dovede do 2D a 3D návrhů. Následná realizace interiérů pak probíhá firmou, která je doporučena přímo bytovým architektem v případě, že nemáte domluvenu spolupráci s jiným stavitelem.

S výsledkem spolupráce budete jistě spokojeni

Pokud nevíte, jak by měl bytový design vypadat, nebojte se oslovit přímo odborníky. Vždy je lepší si nechat kvalitně a odborně poradit, nežli být pak s nespokojen s výsledkem. Design studio Rondo design se ke každému klientovi snaží přistupovat velmi osobně tak, aby byly jeho návrhy plně v souladu s jeho představami.

Jak vypadá spolupráce s bytovými architekty

A co vše zahrnuje spolupráce s designéry? V první řadě se jedná o zjištění požadavků klienta pomocí osobní konzultace, zhodnocení dispozic prostoru. Poté je vypracována konkrétní nabídka s detailním rozsahem a formou spolupráce, jsou vytvořeny grafické návrhy. Po následné prezentaci a případném schválení z vaší strany pak může být interiérový design uveden v realizaci.

Bytový architekt se skvěle hodí jak pro návrhy a realizace celého bytu či domu, tak pro jednotlivé místnosti, tedy například kuchyni, obývací pokoj či ložnici.

Lidé, kteří interiérový design, jeho návrh a realizaci přenechají bytovým architektům, jsou s výsledky v drtivé většině velmi spokojeni. Rondo design je tu pro Vás.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!