Odkazy

verze pro tisk

Žaluzie do plastových oken: Účinná ochrana proti pronikání slunečních paprsků

22. červen 2013

Pokud máte dům nebo byt, v němž jsou okna na slunečné straně, pak jistě dobře víte, jak je nepříjemné, když do místností (kuchyně, obývacího pokoje...) neustále pronikají oslňující sluneční paprsky, které hlavně v létě dost neúnosně zvyšují teplotu interiéru.

Dá se tomu zabránit několika způsoby. První volbou je stěhování. To však pro drtivou většinu z nás nepřichází v úvahu a ani to není adekvátní tomuto problému. Zabránit průniku venkovního světla do interiéru domu lze totiž velmi jednoduše, a to pomocí žaluzie, markýzy či rolety.

Žaluzie efektivně zabrání průniku světla do místností

Žaluzie do oken zabraňují pronikání světla do místností velmi efektivně. Navíc mohou, podobně jako rolety, velmi pěkně doplnit vzhled celého domu.

V nabídce firem, které vyrábějí a prodávají rolety, žaluzie, markýzy a sítě proti hmyzu, dnes naleznete širokou škálu barevných kombinací, takže při vhodné volbě tyto doplňky zapadnou do celkového designu domu.

Žaluzie mohou být vyrobeny z několika materiálů. Velmi populární jsou kvalitní dřevěné žaluzie, uplatnění nacházejí i žaluzie do plastových oken či meziokenní žaluzie. Vybírejte takové materiály, které půjdou dobře vyčistit.

Kvalitní žaluzie, rolety, markýzy a sítě proti hmyzu

Výrobou a prodejem žaluzií v ČR se zabývá například společnost FIRMA KLIMA, IGOR KEPESI, která na místním trhu funguje již více jak deset let, během nichž si získala mezi zákazníky značné renomé.

Žaluzie do oken, venkovní rolety, markýzy či sítě proti hmyzu v jejím provedení patří mezi ty vůbec nejkvalitnější, které lze v současnosti zakoupit. Možnosti nákupu těchto produktů jsou buď přímo přes webové stránky kvalitni-zaluzie.cz, nebo na pobočkách firmy v Praze a Brně. U všech produktů firma samozřejmě zajišťuje i potřebný servis a montáž.

Díky roletám, žaluziím či markýzám se již nebudete muset trápit, kdykoliv vysvitne slunce a paprsky budou dopadat na okna Vašeho domu.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!