Odkazy

verze pro tisk

Vyplatí se nábytek na zakázku?

7. listopad 2013

Při zařizování domácnosti máte v zásadě dvě možnosti. Buď si v obchodech zakoupíte již hotový nábytek, nebo si jej necháte vyrobit přímo na zakázku. Vyplatí se ale investovat peníze a nechat si nábytek zrealizovat na míru?

Cena – faktor, který ne vždy rozhoduje

Z hlediska ceny si možná řeknete, že pořízení vestavěné skříně či jiného kusu nábytku na zakázku vyjde samozřejmě dráž a tudíž je lepší zvolit raději sériové kusy, které jsou v obchodech k dostání levněji. Je ale samozřejmě nasnadě otázka, zda je takovýto nábytek kvalitnější.

Ano, i v klasických obchodech se dá pořídit špičkový sériový nábytek, který vám bude vyhovovat z hlediska ceny i kvality. Ovšem ne vždy tomu tak je. Pokud si necháte zřídit nábytek na zakázku, máte mnohem větší jistotu, že bude vyroben z opravdu kvalitních materiálů a logicky tak vydrží mnohem déle, takže se nákladnější investice vyplatí.

U nábytku na zakázku víte, z jakých materiálů je vyráběn

Dalším plusem pro nábytek na zakázku je to, že vám jej firma vyrobí skutečně podle zadaných parametrů. Hodí se to například při sestavování kuchyně na míru. Jednotlivé komponenty budou mít v místnosti přesně vymezené místo, nikde nebudou vyčnívat či naopak zanikat. Využijete tak maximální množství prostoru.

Estetika mluví pro volbu nábytku na míru

Nábytek na zakázku se vyplatí také z hlediska designu. Díky tomu, že máte možnost ovlivnit výběr materiálů, barev a vzhledu, bude tímto nábytkem vybavená místnost působit daleko kompaktněji. Jednotlivý nábytek na sebe plynule naváže, bude tvořit jednotný styl.

Dá se tedy jednoznačně říci, že se nábytek na zakázku určitě vyplatí. Například tato fotogalerie kuchyní, kterou představuje výrobce JN Interier, dokazuje, že kuchyně, které jsou sestavovány na míru, působí celistvě a z hlediska designu jim nelze takřka nic vytknout.

Komerční sdělení

-sad-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!