Odkazy

verze pro tisk

Výhody investice do nového bytu

14. listopad 2012

Chystáte se pořídit si nový byt a přemýšlíte o tom, zda je výhodnější investovat do bytu v novostavbě, nebo je lepší pořídit si starší byt? Z finančního hlediska je na první pohled samozřejmě lepší koupit starší byt, nicméně je otázkou, kolik poté budete muset investovat do jeho rekonstrukce. U novostavby, která jistě bude dražší, máte jistotu, že do ní nebude zapotřebí investovat žádné peníze navíc. Nový byt bude také zcela jistě vyhovovat dnešní nárokům na energeticky úsporné bydlení, díky čemuž vás provoz domácnosti nebude stát tolik peněz jako v případě nákladů na provoz staršího bytu.

Roste poptávka po luxusním bydlení

V současnosti patří mezi nevíce vyhledávané zejména nové byty Praha. A dá se i říci, že zájemci o nové byty upřednostňují luxusní domy, které se nacházejí v dobré lokalitě a jedná se o vysoce kvalitně provedené stavby. Příkladem jsou třeba luxusní domy na prodej v Usedlosti Šafránka. V domech se nachází celkem čtrnáct bytů, dále jsou k dispozici i nebytové prostory ke komerčnímu využití.

Usedlost Šafránka - luxusní byty na prodej

Usedlost Šafránka je historickým objektem, který pochází již ze 17. století. Před nedávnem došlo k její kompletní rekonstrukci, v rámci níž zde byly vytvořeny mimořádně luxusní domy s byty na prodej. Budoucí majitelé jistě ocení atraktivní klidnou lokalitu v Praze, v níž se Usedlost Šafránka nachází. Poklidné bydlení je navíc stvrzeno také tím, že celý objekt je oplocen, tudíž se sem nedostanou žádní cizí lidé. Objekt je také hlídán správcem, a to po 24 hodin denně. Majitelé budou mít k dispozici parkovací stání a využívat budou moci také společné prostory, saunu či vinný sklep. Více informací o luxusních domech na prodej v Usedlosti Šafránka naleznete přímo na webových stránkách usedlost-safranka.cz, kde nechybí ani ceník, popis lokality či jejího blízkého okolí.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!