Odkazy

verze pro tisk

Viladům Chodov

15. duben 2011

V současné době se začíná realizovat výstavba nových bytů v Praze na Chodově. Vzniká zde Viladům Chodov, kde bude pro zájemce připraveno bydlení v bytech o velikostech od 84m2 do 134m2. Počítá se přitom s tím, že byty budou 3kk, 4kk a mezonet 3+1.

Atraktivní lokalita na starém Chodově

Tyto luxusní byty v Praze je možné si zakoupit již nyní. Jedná se o velmi atraktivní lokalitu, která je velmi dobře dostupná, v její blízkosti se nachází obchody, služby a není to odtud daleko ani do centra Prahy.

Viladům Chodov má několik zásadních předností. Majitelé, kteří zde budou mít byt, budou moci využívat parkovací stání, které je situováno přímo do suterénu domu. V tomto prostředí se navíc budou nacházet i sklepy či místnosti pro odkládání kol či například kočárků.

Moderní byty

Celkem Viladům Chodov nabízí osm bytových jednotek, všechny byty jsou moderní, totéž pak platí i o celkovém designu domu. Bydlení na starém Chodově v tomto domě je situováno do vilové čtvrti, která je poklidná, nabízí čisté okolí a velmi dobrou dostupnost služeb.

Viladům Chodov nabízí poklidné a luxusní bydlení

Součástí jednotlivých bytů budou také lodžie, předzahrádky a terasy. Celkově se dá říci, že Viladům Chodov nabízí v současné době jedno z nejluxusnějších bydlení, které se dá momentálně v hlavním městě Praze sehnat. Architekti si dali na koncepci tohoto domu velmi záležet, což jistě budoucí majitelé rádi ocení.

Byty na Praze 4 ve Viladomě Chodov nabízejí luxusní bydlení nejen pro mladé páry a rodiny s dětmi. Bydlení na starém Chodově je jistě atraktivní i pro jiné cílové skupiny.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

za3ReidwO

sobota, 18. březen 2017
14:05

By July 2, 2012 - 12:25 pmHello there, I disrvoeced your web website via Google even though looking for a related subject, your internet website came up, it appears excellent. I have bookmarked it in my google bookmarks.


posted by: za3ReidwO (q0jev9zhf0(a)outlook.com) [Odpovědět]

Mánička

pondělí, 23. duben 2018
14:00

Velmi dobré stránky, jediný, kdo nemohl najít potřebné informace, ale díky materiálu jsem si vybral stránky rychlapujcka-is_com s potřebným vzorkem pro mě.


posted by: Mánička (manicka.mlynar(a)seznam.cz) [Odpovědět]