Odkazy

verze pro tisk

V Praze vznikají nízkoenergetické domy

28. březen 2011

Zájemci o nové bydlení se snaží v poslední době si zajistit byt či dům, který bude vyhovovat zdravému životnímu stylu a zároveň bude jeho provoz ekonomicky nenáročný. I proto se ohlížejí po nabídkách společností, které prodávají tzv. nízkoenergetické domy, někdy také nazývané pasivní domy.

Nízké nároky na vytápění bytu

Pasivní domy kladou důraz na co nejlepší zateplení, které následně výrazně ( mnohdy až o několik desítek procent) snižuje náklady na vytápění domu. Kvalitní tepelná izolace za použití moderních technologií totiž způsobuje, že není potřeba tolik topit, čímž se snižují náklady, které majitel domu či bytu vynakládá za pravidelné platby dodavateli energií ( plynu, elektřiny).

Zdravé bydlení v Praze

Kromě toho jsou pasivní byty také vhodné pro zdravé bydlení. Například novostavby Praha, které v současné době nabízí developerská společnost JRD, využívají moderních větracích systémů a prachových filtrů, díky nimž neustále do interiéru domu proudí čerstvý vnější vzduch, oproštěný od prachu a pylových částic. Tyto byty Praha jsou tak vhodné například i pro alergiky, kteří mají jinak ve starších nemovitostech problémy s dýcháním a podobně.

Aktuální nabídka bytů v Praze

Společnost JRD nyní nabízí novostavby Praha v lokalitách Praha- Měcholupy a Praha - Střašnice. Ve Střašnicích se jedná o dva domy - Vila Pod Altánem a Vila Augustus. Obě vily poskytnou novým majitelům velmi komfortní bydlení v blízkosti přírody a zároveň s dobrou dostupností do centra Prahy.

Developerská firma JRD aktuálně projektuje i další pasivní domy, a to v lokalitách Prokopské údolí, Malešice a Hloubětín.

Byty v Praze od společnosti JRD jsou moderní a přesně vyhovují náročným podmínkám klientů co se týče zdravého a zároveň nízkoenergetického bydlení. Pokud hledáte nové bydlení, pak navštivte webové stránky společnosti JRD jrd.cz, kde se dozvíte více o možnosti pořízení bytů v pasivních domech.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Michal

středa, 30. březen 2011
10:57

Zajímavý článek. Rozhodně se vyplatí investovat do bydlení a luxusní bydlení je dle mého ještě lepší.


posted by: Michal (ludacris(a)seznam.cz) [Odpovědět]