Odkazy

verze pro tisk

V Praze vznikají moderní bytové komplexy

18. červenec 2011

Při hledání nového bydlení hodně lidí uvažuje o tom, že se přestěhuje do Prahy. V hlavním městě je totiž mnohem více pracovních příležitostí, navíc zde sídlí všechny úřady. Pokud se jedná o rodinu s dětmi, tak rodiče většinou volí bydlení v Praze i kvůli větším možnostem pro studium dětí. Důvodů, proč si vybrat nové byty Praha je samozřejmě daleko více.

Situace na trhu s nemovitostmi v Praze

Pro výše uvedené skupiny obyvatel je tak jistě příznivou zprávou, že v Praze vznikají nové rezidenční komplexy, díky nimž je v současné době v našem hlavním městě dostatek volných bytů na prodej. Nové byty Praha vznikají i nadále, dochází k revitalizaci dřívějších průmyslových zón, které developerským společnostem nabízejí mnoho možností ke stavbě nemovitostí.

Developerská společnost Sekyra Group

Společnost Sekyra Group, která je jednou z předním developerských společností v České republice, má v nabídce na prodej nové byty Praha hned v několika oblastech. Developerské projekty Praha od této společnosti naleznete přímo na jejích webových stránkách sekyragroup.cz. V současné době mohou zájemci o nové bydlení v Praze využít například nabídku rezidenčního bydlení v bytových komplexech v Praze Vinohradech ( rezidence Korunní) či v Praze Modřanech ( Belarie Park). Všechny dosud realizované developerské projekty Praha jsou lokalizovány do příjemného a klidného prostředí, které je ideální pro mladé rodiny s dětmi. V blízkosti nových bytů Praha se nachází sportovní střediska, obchody či relaxační zóny, velkou výhodou těchto bytových komplexů je i dobrá dostupnost do centra Prahy.

Společnost Sekyra Group má s výstavbou nových bytů Praha bohaté zkušenosti. Na trhu působí již 17 let. Nové byty Praha pod její záštitou splňují vysoká kritéria a jsou určené i pro náročnou klientelu.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!