Odkazy

verze pro tisk

Usedlost Šafránka- nové luxusní byty

19. září 2012

Luxusní domy, které jsou určené pro náročné klienty, před nedávnem vznikly v historickém objektu usedlosti Šafránka. Tento komplex má bohatou historii, vždyť vznikl již v sedmnáctém století. Díky kompletní rekonstrukci jsou v něm dnes naprosto luxusní byty, které uspokojí i ty nejnáročnější majitele.

Lokalita

Usedlost Šafránka se nachází v městském obvodu Praha 6 na Břevnově. Je odtud výborná dostupnost do centra města i na dálnici. V blízkosti Šafránky se nachází kompletní občanská vybavenost, nedaleko jsou také zastávky městské hromadné dopravy, od roku 2014 bude k dispozici také nová stanice metra A- Motolská nemocnice.

Objekt je neustále střežen

Samotný areál usedlosti Šafránka, v němž vznikají nové byty Praha 6, tvoří ucelený komplex, který je chráněn proti vniknutí cizích osob. Budoucí majitelé se mohou těšit na to, že o jejich bezpečí se bude starat správce. Areál je kompletně oplocen.

14 bytů ve čtyřech domech

K dispozici jsou čtyři luxusní domy, v nichž se nachází celkem 14 bytových jednotek, dále zde jsou také nebytové prostory, které jsou určeny pro komerční využití. Jednotlivé byty jsou ve velikostech od 65m2 do 260m2, komplex má celkovou rozlohu 4.500m2. Součástí usedlosti Šafránka jsou také reprezentační prostory, parkovací stání ( krytá i nekrytá), bazén, sauna a vinný sklípek. Tyto prostory mohou využívat všichni obyvatelé usedlosti.

Usedlost Šafránka splňuje nejpřísnější kritéria z hlediska komfortu bydlení. V domech jsou využity moderní technologie, interiér jednotlivých bytů působí velmi moderně a kompaktně. Z usedlosti je nádherný výhled na okolí.

Hledáte-li kvalitní a luxusní byty, z nichž byste si rádi některý vybrali, pak může být právě usedlost Šafránka tím pravým řešením. Více informací o Šafránce naleznete na webových stránkách usedlost-safranka.cz.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!