Odkazy

verze pro tisk

TZ: Keramika Soukup nově nabízí kuchyně, dveře a podlahy

12. září 2013

Nejen obklady, dlažby a vybavení koupelen najdou zákazníci v nově rozšířené prodejně Keramiky Soukup v Plzni - Křimicích. Nyní je možné si v jedné z největších vzorkoven v České republice vybrat z bohaté nabídky kuchyní a vestavných skříní Indeco a také podlahových krytin, dveří a kování od špičkových evropských výrobců.

Keramika Soukup vystavila rovněž nové vzorové kóje, zákazníci se mohou nechat inspirovat více než 100 koupelen. Slavnostní otevření prodejního centra proběhne v Plzni ve čtvrtek 12. září.

Podlahy

Dřevěné, laminátové i vinylové podlahy výrobců Parador, Forbo či QUICK-STEP, interiérové skládací nebo posuvné dveře syntetických či dýhovaných povrchů značek Prüm a Porta doors a kompletní sortiment kování od Twin nebo M&T tvoří novou část nabídky Keramiky Soukup.

Samostatná část vzorkovny v Plzni – Křimicích je vyčleněna pro značku Indeco, kde nechybí kuchyně, vestavené skříně ani nábytek pro ložnice a dětské pokoje.

Dlažby a obklady

Sortiment doplňují kamenné dlažby a obklady od společnosti Wild Stone. Klienti si samozřejmě mohou vybírat v nových expozicích koupelnového vybavení, dlažeb a obkladů sestavených podle nejmodernějších evropských trendů.

„Rozšířením nabídky o kuchyně, podlahové krytiny, dveře a kování vycházíme vstříc našim zákazníkům. Lidé často řeší najednou vybavení celého bytu a nechtějí ztrácet čas objížděním spousty různých prodejen. U nás teď najdou téměř vše, co pro svůj dokonalý interiér potřebují. A to v zaručené kvalitě a za příznivé ceny. Navíc jim náš vyškolený personál rád poradí a pomůže jak se samotným výběrem zboží, tak s různými technickými detaily,“ uvádí výkonný ředitel Keramiky Soukup Jiří Soukup ml.

Tisková zpráva Crest Communications, a.s.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

yIbgXpAFpw

neděle, 7. srpen 2016
21:07

Free info like this is an apple from the tree of kneelwdgo. Sinful?


posted by: yIbgXpAFpw (e5b9ohdje(a)outlook.com) [Odpovědět]