Odkazy

verze pro tisk

Tipy na novostavby v Praze, ve kterých jsou byty na prodej

8. prosinec 2014

Marně vyhlížíte možnost nákupu nového bytu v Praze? Není nutné chodit do realitních kanceláří, nabídku lze poměrně snadno vyhledat i přes internet, odkud lze provést také předběžnou objednávku. My vám přináší tip na novostavby v Praze, v nichž jsou aktuálně na prodej volné byty.

Britská čtvrť

O projektu nazvaném Britská čtvrť jste již možná slyšeli. Jedná se o rozsáhlý developerský projekt významné tuzemské společnosti, který vzniká v několika fázích v městské části Západní město. Ta vyniká skvělou polohou a dopravní dostupností do centra Prahy.

V rámci tohoto projektu je nyní možné pořizovat byty v různých dispozičních řešeních, od 1+kk až po luxusnější byty 4+kk. Výhodou je, že v součástí vzniku Britské čtvrti je i rekultivace okolního prostředí. Nabídne se vám tak nejen příjemný pohled z oken vašeho nového bytu, ale také možnost vyjít si na procházky s pejskem či s dětmi na hřiště a do přírody. Pokud máte zájem dozvědět se více informací o Britské čtvrti či jiných projektech v městské části Praha 5, stačí zvolit odkaz byty na prodej v Praze 5 a zobrazí se vám kompletní nabídka volných bytů.

4Blok

Dalším tipem je projekt nazvaný 4Blok. Jde developerský počin, který vznikl na Praze 10, konkrétně na okraji Vinohrad a Vršovic. Je zde k dispozici stále ještě poměrně dost z celkem 210 bytových jednotek, které zde byly vybudovány v architektonicky moderně řešeném domě. Už samotná lokalita napovídá, že jde o atraktivní nabídku, která je ideální pro náročnější z vás.

Novostaveb v Praze v posledních letech přibývá. Je to dáno i zvýšenými nároky na bydlení, a to jak ze strany samotných zájemců, tak i ze strany státu a samotných developerů. Rozhodně tak máte z čeho vybírat. Stačí, když usednete k internetu a důkladně si projdete kompletní nabídku na realitních portálech. Můžete tak učinit z klidu a pohodlí domova, aniž byste museli někam chodit.

Komerční sdělení

-fil-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!