Odkazy

verze pro tisk

Rustikální nebo moderní dlažbu do kuchyně?

16. prosinec 2014

Vybíráte novou dlažbu do kuchyně? Budete se muset rozhodnout, v jakém stylu byste si svou dlažbu představovali. Dnes máte na výběr z mnoha různých možností. Vybrat můžete dlažbu rustikální i moderní. V každém případě by vámi zvolená dlažba do kuchyně měla ladit s celým interiérem kuchyně.

Pokud máte rádi klasiku, dejte přednost krásné rustikální dlažbě. V případě, že raději dáváte přednost modernímu bytovému designu, doporučujeme spíše moderní variace dlažeb, které mohou být také velmi zajímavé. Každý typ dlažby má své typické vlastnosti. Je dobré informovat se přímo u zkušeného prodejce, který by vám měl nejlépe poradit.

Po výběru podlahy byste si měli rozmyslet i to, jak bude vypadat vaše kuchyňská linka a jídelní kout. Vše by mělo být pokud možno v jednotné linii. Vybrat můžete rovněž obklady do kuchyně, které jsou estetické a zároveň praktické. Velmi dobré je sladit obklady spolu s vybranou dlažbou do kuchyně. Nejste si jistí, že vhodně vyberete barvy a vzory? Pomoci vám může bytový designér, který pro vás navrhne několik řešení, ze kterých si pak sami vyberete. Ne každý z nás má cit pro zařizování interiérů. Zejména interiér kuchyně bychom si měli pořádně promyslet, protože jistě budete chtít, aby se vám výsledek líbil i po letech.

Dlažba je velmi moderním řešením pro každé bydlení. Hledáte prodejce, který vám nabídne kvalitní dlažbu? Společnost Keramika Soukup pro své zákazníky připravila širokou nabídku dlažby i obkladů do kuchyně. Z jejich nabídky si jistě vyberete. Využít můžete také skvělé možnosti – konzultace s bytovým architektem. Navštívit můžete jak internetové stránky www.keramikasoukup.cz, kde najdete kompletní nabídku, tak i kamenné prodejny se vzorkovnami. Právě zde si můžete na vlastní oči prohlédnout veškeré prodávané zboží. Vzorkové prodejny najdete nejen v České republice, ale také na Slovensku.

Komerční sdělení

-pok-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Anna

úterý, 18. říjen 2016
22:29

Skvělý článek :) zrovna nedávno jsem si rekonstruovala kuchyň :) mám ji béžovou a dlažbu i obklady jsem chtěla hnědé. Dlažbu jsem nakonec zvolila tutohttps://www.siko.cz/obklady-dlazby/dlazby/dlazby-na-terasu/dlazba-monterrey-bruciato-30x30-cm-mat/zbozi/moy555 a k tomu našla ladící obklady :) všechno jsem vybírala na stránce www.favi.cz tam toho mají mraky :)


posted by: Anna (a.krpesova(a)centrum.cz) [Odpovědět]