Odkazy

verze pro tisk

Relax na zahradě: 3 tipy, jak ze zahrady udělat oázu klidu a zábavy

27. červenec 2013

Pakliže u svého domu máte zahradu, jistě chcete, aby se z ní stalo místo, kde budete moci kdykoliv za pěkného počasí relaxovat. Už samotná zahrádka jistě přináší klid pro vaši duši, jakmile se na ní procházíte, nebo si zde na chvilku sednete. Dá se však vylepšit o různé prvky, které jí dodají ještě kouzelnější atmosféru. Na zahradě si pak budete rádi užívat každou volnou chvíli.

1. Posezení na zahradě

Abyste zahradu mohli využívat pro odpočinek, je jistě vhodné zde udělat příjemné posezení. Méně náročným lidem postačí obyčejný stolek s několika židličkami nebo venkovními křesly.

Pro větší pohodlí je ale dobré si pořídit skutečně kvalitní zahradní nábytek, ideálně ze dřeva jako přírodního materiálu.

Takovýto nábytek vždy působí příjemněji nežli plastové židličky, které navíc příliš nevydrží.

2. Zahradní bazén

Skvělým doplňkem na zahradu je venkovní bazén. V parných dnech, kdy venku panují letní teploty, není nic příjemnějšího, nežli možnost se vykoupat přímo na zahradě u domu.

Náročnější z vás jistě zvolí zapuštěné bazény, které jsou na zahradě instalovány natrvalo.

Takovéto bazény si objednáte u společnosti Albixon, která je největším výrobcem bazénů a bazénového zastřešení v Evropě. Při realizaci bazénů a zastřešení bazénů používá nejmodernější technologické postupy.

Bazény Albixon jsou skutečně originální, vždyť firma vlastní více než 50 patentů a průmyslových vzorů. Kromě zapuštěných bazénů Albixon realizuje také další varianty.

Bazény Albixon pořídíte v různých tvarech a rozměrech. Dokonce si můžete objednat i nějaký atypický tvar bazénu podle vaší fantazie nebo dispozic pozemku.

3. Vodní jezírko

Voda na zahradě přináší život a energii. Kromě toho, že si na svém pozemku necháte vybudovat kvalitní bazén se zastřešením od Albixonu, můžete vylepšit vzhled zahrady také tím, že na ní zřídíte umělé zahradní jezírko.

Pakliže je vhodně situované, působí velmi přirozeně, vlastně jako přírodní jezírko. K němu se pak budou slétávat různí ptáci, probudí se zde život v ptačí i hmyzí říši.

Zahrada tak najednou bude působit daleko útulněji a přirozeněji, což jistě přispěje k vaší duševní pohodě.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!