Odkazy

verze pro tisk

Rekonstruujete byt? Nezapomeňte na koupelnu

18. červenec 2013

Při kompletní rekonstrukci bytu rozhodně nesmíte zapomenout na koupelnu. Tato místnost bývá často opomíjena, což je rozhodně škoda. Vždyť právě zde provádí každý den hygienu a určitě tak není vhodné, pokud je zastaralá. Rekonstrukce koupelny přitom nemusí být žádnou noční můrou, stačí vědět, na koho se obrátit.

Koupelny na klíč realizuje krom jiných společnost SIKO KOUPELNY. Tato firma má s rekonstrukcemi koupelen bohaté zkušenosti, což dokazují fotografie

Přednosti realizace koupelny na klíč

Ptáte se, jaký důvod by vás měl přimět k tomu, abyste si sjednali právě koupelnu na klíč od SIKA? Důvodů lze nalézt hned několik.

Rekonstrukce koupelny
Rekonstrukce koupelny

Především se o nic nebudete muset starat, firma provede vše od počátečního zaměření místnosti, přes vytvoření 3D grafického návrhu, samotnou realizaci až po závěrečný úklid.

Vy si jen nastavíte podmínky, budete kontrolovat průběh realizace a poté převezmete hotové dílo.

Koupelny na klíč jsou realizovány během několika málo dní. Menší koupelny jsou kompletně hotovy již během čtyř dnů, u velkých místností pak stavba trvá maximálně deset dní, což jak sami jistě uznáte, není nikterak dlouhá doba.

Rekonstrukce koupelny
Rekonstrukce koupelny

Zákaznický klub SIKO

Zde využijte registraci v Zákaznickém klubu SIKO a rekonstrukce koupelny bude ještě výhodnější. Získáte nejen zajímavé akční slevy, ale také například prodlouženou záruku nebo nabídku na třetí přání zdarma.

SIKO KOUPELNY vám zrealizují koupelnu na klíč bezstarostně, rychle a hlavně kvalitně. Uvidíte, že budete nadmíru spokojeni. Nezávaznou schůzku si sjednáte prostřednictvím webu, stačí vyplnit online formulář.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!